19.07
2019
İkitelli Vinç Kiralama

İkitelli Vinç Kiralama

Profesyonel hizmet sunmak için yenilenen hizmet kalitesi ile çalışmalarını sürdüren firmamız uzun yıllardır sektörde birçok hizmet sunmuştur. İstanbul’un birçok noktasında vinç kiralama hizmetini sunan firmamız, İkitelli bölgesinde ki iş sahalarına çeşitli hizmetleri uzman çalışanlarla birlikte ulaştırıyor. Vinç hizmetleri günümüzde birçok sektörde farklı amaçlar için tercih edilirken, inşaat sektöründen tutunda enerji ve altyapıya kadar birçok alanda kullanılan bu hizmetleri siz de kullanmak istediğinizde güvenilir hizmet sunan firma seçiminde bulunmalısınız. Günümüzde yüksek katlı binalarda çeşitli amaçlar kullanılan vinçler dışında, konteynır taşıma, makine gibi çeşitli ağırlıklarda vinç hizmetleri bir ihtiyaç olarak tercih ediliyor. Bu kapsamda vinç kiralama hizmeti için araştırma yaptığınızda geniş yelpazeli hizmet sunan hizmetlerimize göz atarak siz de vinç kiralayarak operasyonunuzu hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve ihtiyacınız olan vinci kiralamak için siz de profesyonel hizmet sunmak için özenle çalışan firmamıza ulaşım sağlayarak hizmet içeriklerimiz hakkında birçok bilgiye sahip olabilirsiniz. Uzun yıllardır sektörde lider konumda olan firmamız ikitelli kiralık vinç hizmetleri ile bölgede arama firmalar arasında yer almayı başarmıştır. Vinç bakımı yapılırken statik deneyden tutunda dinamik ve kararlılık deneylerine kadar birçok detaya dikkat edilmesi gerekir. Siz de tüm bu detaylara dikkat eden firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Vinç Hizmetinde Bu Detaylara Dikkat Etmelisiniz

Kurumsal hizmet sunan firmamız ihtiyacınız olan vinci uzman çalışanlarla belirleyerek size uygun vinç hizmetini hızlı ve belirlediğimiz günde adresinize ulaştırmaktadır. Vinç hizmetinin mutlaka alanında uzman ve yetkin elemanların yeterlilik kontrollerinin – kapasitelerini iyi analiz edilerek sunulması gerekir. Bu konuda firmamız yeterlilik kontrollerinin – kapasite eğitimleri konusunda çeşitli çalışmalar yaparak güvenilir hizmet sunmak için titizlikle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.  Aksi söylemedikçe vinç ile kaldırılan ürün kesinlikle 10 dakikadan fazla havada asılı kalmaması gerekir. Bu teknik detay iş güvenliği açısından oldukça önemli olup, vinç hizmeti sunulurken bunun gibi birçok detay yer alıyor. Siz de profesyonellik ve uzmanlık gerektiren bu hizmet içeriği konusunda firmamıza ulaşarak hizmetlerimiz hakkında birçok detaya ulaşabilirsiniz. Özellikle iş güvenliği ve çevre güvenliği konusunda ikitelli kiralık vinç firması olarak uzman çalışanlarımız ile ve firma anlayışı olarak dikkat ederek hizmetlerimizi sizlere ulaştırıyoruz.

Vinç Hizmetinde İş Güvenliğinde Nelere Dikkat Edilmeli

Vinç hizmeti sunulurken birçok detaya dikkat edilmesi gerekir. Çalışan can güvenliği ilk öncelik olup, mal ve can güvenliğini sağlayacak önlemlerin alınarak hizmetlerin sunulması için titizlikle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Güvenli çalışma alanı oluşturmak dikkat edilmesi gereken başlıca ana maddeleri şu şekilde göstermek mümkün;

  • Her vinç kapasitesi ve özellikleri farklılık gösterir. Bu nedenle mutlak vinç maksimum kaldırma kapasitesine görülebilir bir şekilde yer alması gerekiyor.
  • Ayrıca vinç kapasitesine geçen ağırlıklarda mutlaka uyarı ve ikaz vermesi gerekir. Uyarı sesi ve ışığı aktif bir şekilde çalışması can ve mal güvenliği açısından oldukça önemli detaylardan biridir.
  • Güvenli şekilde çalışma sahasında kullanılması için halatların tambur üzerine düzgün sarılmasını sağlayıp çalışmayı başlatmak gerekir.
  • Ağırlık ve cisim ne olursa olsun asılı olarak cisimlerin 10 dakikadan fazla kalmaması son derece dikkat edilmesi gereken detaylardan biri olarak firmamız tarafından uygulanıyor.
  • Yükün kaldırılacağı bölgede, emniyet amaçlı mutlaka kancanın geriye kaçabileceği alanların oluşturulması güvenli çalışma alanı için dikkat edilmesi gerekir.
  • Çalışma anında çalışan operatörün kancayı görüş alanı içerisinde yer alması sağlanacak çalışma alanı oluşturulmalıdır.
  • Raylı vinçlerde en az 2 elektrikli fren bulunması gerekir.
  • Düzenli olarak vinç bakım ve kontrollerinin yapılması gerekir.
  • Tamir ve onarım konusunda vinçlerde mutlaka bilinçli hareket etmek iş güvenliğini artıracak adımlardan biri olarak öne çıkar.

Sektörde lider konumda olan İkitelli kiralık vinç firmamız tüm bu detaylara dikkat ederek çalışmalarını sürdürmektedir. Sizde güvenilir ve birinci sınıf hizmet sunmak için özenle çalışmalarını sürdüren firmamızı tercih ederek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Kurumsal Hizmet Kalitesinde vinç kiralama hizmeti sunuyoruz

Vinç kiralama hizmeti öncesi ve sonrasında müşteri odaklı ve güvenilir hizmet sunuyoruz. Bu konuda özenle çalışmalarını gerçekleştiren ikitelli kiralık vinç firmamız vinç bakımı yapılmasından tutunda sunulan hizmet kalitesine kadar birçok detaya dikkat ediyor.  Vinç araçlarımızın mevcut kapasitesi 6 ton ile 200 ton ağırlığına kadar birçok yükü kaldıracak özelliklere sahiptir. Vinç kiralama öncesinde güvenilir ve profesyonel hizmet alacağınız firmaya iyi araştırmanız gerekiyor ve bu konuda firmamız örnek gösterilecek adreslerden biri olarak öne çıkmaktadır.

Yorumlar

Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.
Please enter comment.