09.08
2018

Manlift Kiralama Fiyatları

Şirketimiz uzun yıllardan beridir bu sektörde hizmet verip profesyonel ekibi en hızlı şekilde uzmanlarımız tarafından yapılan analizler ile siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten gurur duymaktadır. Kiralık manlift makinelerimizin özellikleri kalite kontrol ekibimizin gözlemleri ile her gün iyileştirilmektedir. Ayrıca manlift kiralama fiyatları konusunda yaptığımız araştırmalar ile piyasada en güvenli fiyat garantisi sunmaktayız. Firmamıza ulaşmak için sitemizin uzmanları ile irtibata geçebilirsiniz.

Manlift Özellikleri

Manlift Çalışma Alanı
Manlift Çalışma Alanı

Firmamızın manlift özellikleri 5 ile 30 metre arasında yüksekliğe çıkarak gerekli işlemlerin hızlı bir şekilde yapılmasını sağlar. Personellerin yüksekliklere iniş ve çıkışlarını yüksek güvenlik önlemleri dahilinde gerçekleşmesi için son derece dikkatli bir çalışma sergilemekteyiz. Çalışılan bölgelerin olası iş kazalarını önlemek için kiralık manlift makinelerimiz test edilmektedir. Manlift kiralama fiyatları birçok şirket tarafından yüksek fiyatlara yapılıyor olması birçok firmanın bu konuya tereddüt ile yaklaşmasına sebebiyet göstermektedir. Şirketimiz fiyat konusunda her türlü kolaylığı sağlamaktadır.

Manlift Hangi Yakıtlar İle Çalışır?

Firmamızın sunduğu fırsatlardan biriside günümüz koşullarına uygun fiyat garantisi vererek uzmanlarımızın piyasa araştırması yaparak sizlere bu hizmeti sağlama garantisi vermekteyiz. Kiralık manlift cihazlarımız dizel ve akülü şeklinde birbirinden farklı iki çeşit çalışma motoruna sahiptir. Manlift kiralama fiyatları dizel ve mazotlu motorlarda farklılık gösterir. Kiralık manlift cihazları motor farkından dolayı dizel olanları mazot ile çalışmaktadır. Diğer kiralık manlift cihazlarımızdan akülü olan ise elektrik enerjisi ile çalışmaktadır. Çalışma alanına gelmeden hemen önce motorlar kontrol edilir. Manlift kiralama fiyatları belirlenmeden önce bütün detaylara dikkat edilerek makinelerin herhangi bir aksaklık yaşamaması için gerekli önlemler alınır. Manlift platform boyları 3 ile 5 metre arasında farklılık göstermektedir. uzama ve kısalma özelliklerini içeren platformlar mevcuttur.

Manlift Kiralama
Manlift Kiralama

Düz alanda yapılacak çalışmalara uygun tasarlanmış olmasından dolayı düz zeminlerde rahatlıkla faaliyetlerini gösterebilmektedir. İskele olarak kullanılabilir olması olası tehlikelere karşı büyük önlem teşkil etmektedir. Ayrıca titreşim ve ani hareketlerden oluşacak iş kazalarını engellemek için hızlı kilitleme ve emniyet sistemi cihazı hemen kilitler.

Ekonomik Hizmet Güvencesi

Firmamız ülkemizde daha iyi hizmet verebilmek için kaliteli ve uygun fiyat prosedürlerini uygulamaktadır. Ayrıca yakıt masraflarını azaltıp maliyet konusunda manlift kiralama fiyatları esas alınarak ekonomik yakıt sistemimiz ile yüksek fiyatlardan sizlerin ekonomik bütçesini düşünerek personelleri yüksek alanlara çıkararak sizlere hizmetlerini sunmayı amaç haline getirmiştir. Makaslı ve makassız bütün manlift ve vinç kiralama hizmetlerinden faydalanmak için firmamız sektörün ileri gelen ve çalıştığı bölgelerde ilk tercih edilen firma olmayı her zaman amaçları arasına koymuştur. Sektörde bütün kullanıcılara ve bir çok firmaya ve özel kişisel ev hizmetlerinde yardım etmek için bütün imkanlarımız ve yüksek deneyime sahip uzman kadrolarımız ile sizlere hizmet etmekten memnunuz.

Kiralık filolarımız sayesinde hızlı ve güvenli çalışmaları yapacağımızdan kuşkunuz olmasın. Firmamız manlift dışında en doğru maliyetleri hesaplayarak uzmanlarımızın pazar araştırması yaparak vinç kiralama hizmetleri ve satış hizmeti vermektedir. Birbirinden farklı ağırlık taşıma ve yükseklik sınırlarına ulaşma özelliklerine sahip olan vinçleri yıllık, aylık, haftalık ve günlük olarak kiraya vermekteyiz. Total kalite prensiplerimiz arasında araçlarımızın herhangi bir sorun ve aksaklık yaşatmayacağı konusunda önceden almış olduğumuz tedbirlerden ötürü bir sorun çıkmayacağının garantisini veriyoruz. Bu tedbirler yapılacak işlem sırasında herhangi bir sıkıntı yaşamadan hızlı ve güvenli şekilde işlerin yapılmasını sağlamaktadır.

Tüm hizmetlerimizin sunmuş olduğu imkanlar dahilinde oluşacak bütün problemlerinize çözüm odaklı olarak yardımcı olacağımızın garantisini vermekteyiz. Firmamızın makine sahasında bulunan bütün cihazlar Avrupa standartlarında yüksek teknoloji ile tasarlanmıştır.

05.08
2018
Manlift Kiralama

Manlift Kiralama

İnsan yaşamının her geçen gün daha kolay ve konforlu hale gelmiş olduğu son yıllarda, hayatımıza pek çok sayıda teknolojik cihaz girmiştir. Söz konusu olan cihazlar arasında manliftler yer almakta ve bu cihazlar sayesinde, insanların erişemeyecekleri yükseklikteki noktalara ulaşmaları sağlanmaktadır. Günümüzde çeşitli alanlarda kullanılmaya başlanan araçlar, farklı özelliklerde ve boyutlarda yer almakta ve buna göre çeşitli fiyatlar üzerinden satışa sunulmaktadır.

Manlift Kiralama İstanbul
Manlift Kiralama İstanbul

Makaslı sistemler ile birlikte görülebilen bu araçlar, aynı zamanda düz olarak da yer almaktadır. Sıfır olarak farklı markalar tarafınca üretilmiş olan manliftler, satın alınmaya kalkındığında yüksek rakamlar ortaya koymaktadır. Buna göre ciddi paraların harcanması yer almaktadır. Ancak sunmuş olduğumuz manlift kiralama hizmetlerimiz sayesinde, sıfır olan çeşitlerine göre yarı yarıya ve hatta kiralama süreleri göz alındığında da çok daha ucuza araçlara sahip olabilirsiniz. Bu tür araçların kullanımı oldukça dikkat gerektiren iştir.

Genellikle inşaat alanlarında ustaların, yüksek yapıların iç ve dış bölümlere ulaşabilmesi adına kullanılan araçlar, bazı riskleri de beraberinde getirmektedir. İnşaat alanlarının yanı sıra fabrika ve sanayi bölgelerinde de sıkça ihtiyaç duyulan cihazlar olarak bilinmektedir. Deneyimli personellerimiz ve yılların verdiği tecrübeler ile sunmuş olduğumuz manlift kiralama İstanbul ve çevresi için uygun fiyatlar dahilinde sağlanmaktadır.

Manlift Araçları Hangi İşler İçin Kullanılmaktadır?

Daha çok insanların yüksek noktalara ulaştırılması amacı ile kullanılmakta olan manlift araçları, özel sepetli ve makaslı çeşitleri sayesinde de, küçük boyutlu ancak yüksek ağırlıktaki ürün ya da malzemelerin taşınabilmesi içinde kullanılabilmektedir. Vinç makinelerinden daha farklı özelliklere sahip olan bu makineler, tekerlekli ve motorlu olarak görülmektedir. Bunun yanı sıra vinçlere benzer çeşitleri de bulunan araçlar için sağlamış olduğumuz manlift kiralama hizmetlerinde, özel operatörlerimiz yer almaktadır.

Nasıl kullanıldığı konusunda bilgi sahibi olmayan müşterilerimiz için özel kadromuz ile birlikte sunulan manlift kiralama işlemlerinde, kullanılacak olan alanlarda özel operatörlerimiz görev almakta ve işlerinizin sorunsuz şekilde gerçekleştirilmesi mümkün olmaktadır. Kiralanacak olan süreye ve de araçların özelliklerine göre farklılık göstermekte olan makaslı platform kiralama fiyatları için firmamız, özel indirimlerde yapmaktadır. Satın almaya kalktığınızda yaklaşık olarak 2 ile 3 kat daha fazla para ödeyecek olduğunuz araçlar için, sektörde uzun yıllar vinç, forklift ve manlift gibi makineler için kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Fabrika Depolarında Kullanılmak İçin Kiralanacak Olan Manlift Fiyatları

İlaç, ayakkabı, otomobil, gıda, ampul ya da lastik gibi akla gelebilecek olan pek çok farklı ürün ve malzemelerin üretimini gerçekleştirmekte olan çok sayıda fabrikalar bulunmaktadır. Dünyanın pek çok farklı ülkesinde olduğu kadar Türkiye’de de faaliyet gösteren fabrikaların da mutlaka depo alanları bulunmaktadır. Üretim işleminde kullanılacak olan malzemeler ya da imal edilmiş olan ürünlerin korunabilmesi amacı ile gerekli olan depo alanlarında da çok sayıda ürün bulunmaktadır.

Makaslı Platform Kiralama Fiyatları
Makaslı Platform Kiralama Fiyatları

Özel raf sistemleri ile donatılmış olan bu alanlar için yüksek yerlere ulaşılması gerekmektedir. İnsan boyunun yetmediği ve çıkabilmesinin mümkün olmadığı yerler için manlift araçları avantaj sağlamaktadır. Makaslı sistemli çeşitleri ile yaygın olarak tercih edilen bu araçlar için hizmet veren firmamızda manlift kiralama fiyatları doğal olarak kiralama süresine göre değişkenlik göstermektedir. Araçların markası ve de boyutlarına göre de farklılık gösteren manlift kiralama fiyatları konusunda müşteri memnuniyetine özen gösteren firmamız, piyasadaki en uygun ücretler üzerinden kiralamalara yer vermektedir.

Fabrika, şirket, market ya da galeri gibi çeşitli iş alanlarında kullanmak adına gerekli olan araçlarda, en uygun manlift kiralama fiyatları listesine ulaşmak için site adresimizden yardım alabilirsiniz. İster 5 saat, ister 2 ay ve isterseniz de 5 yıl gibi çeşitli süreler üzerinden kiralama hakkını elde edebilecek olduğunuz hizmetlerimizde, tüm araçlar sigorta kapsamı altında sizlere sunulmaktadır.

29.05
2018
Makaslı Platform Kiralama Fiyatları

Makaslı Platform Kiralama Fiyatları

Platform kiralamak depoda, binanın dış cephe işlerinde veya görünüş güzelleştirme temizlik hizmetleri performansında ek avantajlar ve kaliteli iş sağlamaktadır. Makaslı platform kiralama fiyatları temel olarak teknolojisi, yüksekliği, platform boyutu, kapasitesi, yük kapasitesi, maksimum eğimi, kontrol sistemi, ek eklentiler ve özelliklerine bağlı olarak değişmektedir. Platform kiralamak, bu ekipmanın satın alınmasına kıyasla önemli ölçüde tasarruf etmeyi sağlamaktadır. Makaslı platformların yapılan işin her evresinde kullanılmaması yani her gün lazım olmaması faktörü göz önünde bulundurulursa satın almaya ihtiyaç olmadığı, kiralamanın daha mantıklı olduğu ortaya çıkmaktadır. Bu da birçok inşaat, iç mimarlık, temizlik şirketini buna yöneltmektedir.

Makaslı Platform Kullanım Alanları

Birçok durumda kiralık platformlar gerekli olmaktadır çünkü bu mekanizmalar inşaat şirketleri ve çeşitli hizmet türlerini sağlayan firmaların çalışmalarında oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Açık ve kapalı tipte depoları işletmek için kiralık platformlar gerekebilmektedir. Aynı zamanda, iç mekan tadilatı hizmetleri sunarken, tavanı tamir ederken, bir mekandaki yükleri kaldırırken de platform kiralamak uygun olmaktadır. Platform kiralama hizmeti genellikle makine yapım endüstrisi tarafından talep edilmektedir.

Platform kiralama son zamanlarda sadece mühendislik, inşaat sektörü için değil, aynı zamanda temizlik şirketlerine de popüler bir hizmet haline geldi çünkü bu şirketlerin yükümlülüklerini yerine getirebilmek için çalışanların yükseklere çıkartması gerekmektedir. Ayrıca, platformlar alışveriş merkezleri için ve içten yanmalı motorlu makinelerin kullanılmasının mümkün olmadığı mekanlardaki tadilatlar için çok uygundur. Mekan yeterince büyükse bir platform kiralamak gerekebilir. Bahçe manzarasını sağlamak için bahçe işleri için de kiralık platformlar gerekebilmektedir. Tüm bunlar iş sahiplerini manlift kiralama fiyatları konusuna yöneltmektedir.

Tabii ki, bir platform satın almaya karar verilebilir ancak bu durumda satın almak için oldukça büyük bir miktar gerekecektir. Makaslı platform kiralama fiyatları bariz bir şekilde daha düşüktür. Buna ek olarak, platformun kullanılmayacağı bir zamanda depolanması için bir yere ihtiyaç doğacaktır, kiralama durumunda ise buna ihtiyaç duyulmamaktadır. Ayrıca, platformların ve mekanizmaların teknik sağlığının bakımını izleme zorunluluğu kiralamada gerekmeyen ek masraflardır. Ayrıca, asansörün şantiyeye kadar taşınması hakkında bir çözüm üretmek gerekecektir. Kiralarken tüm sorunlar tarafımızdan çözülmektedir.

Makaslı Platform Kiralamanın Avantajları

Kiralamaya karar verdiğiniz ekipmanın teslimatı, bakımı ve tam hizmet verilebilmesini garanti ediyoruz ve tüm hizmetleri manlift kiralama fiyatları içine dahil etmekteyiz. Platform kiralanması böylelikle, teslimat tarihlerinde gecikme olmaksızın ve minimum maliyetle tam ölçekli iş fırsatları sağlayacaktır.

Canbey Vinç’de küçük inşaat şirketleri için bile uygun fiyatlarla yeni makaslı platformlar kiralayabilirsiniz. Onaylı yük ekipmanını uygun makaslı platform kiralama fiyatları ile kiraya vermekteyiz. Garanti hizmetini de aracılar olmadan bağımsız olarak yürütmekteyiz.

Makaslı platformlar adını, çalışma platformunun kaldırma ve indirme işlemlerini gerçekleştiren kaldırma mekanizmasının yapısal özelliklerine borçludur. Bu teknik, daha geleneksel asansör tiplerine (kamyon vinçleri, süspansiyon platformları vs) karşı bir dizi inkar edilemez avantajlara sahiptir. Makaslı liftin ana avantajları, otonomisi, kompakt boyutları, binanın içinde ve dışında çalışabilmesi, yüksek verimlilik, stabilite ve bakım kolaylığıdır. Bu kaldırma ekipmanı cephe, boya ve vernik ve diğer inşaat işlerinde aktif olarak kullanılmakta olup, depo organizasyonunda asistanlık yapmaktadır. Makaslı kaldırma platformundan, güç kaynağı ve elektrik aydınlatma sistemlerinin kurulumu, alarm ve yangın ekipmanı kurulumu gerçekleştirilmektedir. Bütün bu özelliklerine karşılık manlift kiralama fiyatları çok uygundur.

Yeni makas platformlarının kiralanması resmi garantilidir. Şirketimizde ekipman satın alabileceğiniz fiyatlar, İstanbul’da ve ülke genelinde en uygun makaslı platform kiralama fiyatları arasındadır. Ek olarak, makaslı kaldırıcılar için bize başvurmanız şu sebeplerden dolayı da daha faydalıdır:

  • Belli bir süre için elverişli kira şartları. Sözleşmenin süresine bağlı olarak indirimler sağlamaktayız;
  • Sertifikaların ve diğer belgelerin müşterilere sunulması.
  • Makas platformları tescil edilmiş ve şantiyelerde operasyon için tamamen onaylanmıştır;
  • Asansörlerin müşterinin sahasına operatif olarak teslim edilmesi;
  • Teminatsız ve kefaletsiz kiralanan makaslı platformlar

Makaslı platformların kiralanması koşulları ile ilgili detaylı bilgiler ve güncel fiyatlar için şirket telefon numaralarından iletişim kurarak manlift kiralama fiyatları konusunu netleştirebilirsiniz.

Canbey Vinç’ten asansör kiralamaya karar verirseniz, size şunların garantisi de verilmektedir:

  • Size teslim edilmeden önce, doğru çalışma için kontrol edilecek ve test edilecek tam operasyonel mekanizmalar elde edersiniz.
  • Sözleşmenin süresi boyunca platformları kullanma fırsatınız vardır.