09.08
2018

Manlift Kiralama Fiyatları

Şirketimiz uzun yıllardan beridir bu sektörde hizmet verip profesyonel ekibi en hızlı şekilde uzmanlarımız tarafından yapılan analizler ile siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten gurur duymaktadır. Kiralık manlift makinelerimizin özellikleri kalite kontrol ekibimizin gözlemleri ile her gün iyileştirilmektedir. Ayrıca manlift kiralama fiyatları konusunda yaptığımız araştırmalar ile piyasada en güvenli fiyat garantisi sunmaktayız. Firmamıza ulaşmak için sitemizin uzmanları ile irtibata geçebilirsiniz.

Manlift Özellikleri

Manlift Çalışma Alanı
Manlift Çalışma Alanı

Firmamızın manlift özellikleri 5 ile 30 metre arasında yüksekliğe çıkarak gerekli işlemlerin hızlı bir şekilde yapılmasını sağlar. Personellerin yüksekliklere iniş ve çıkışlarını yüksek güvenlik önlemleri dahilinde gerçekleşmesi için son derece dikkatli bir çalışma sergilemekteyiz. Çalışılan bölgelerin olası iş kazalarını önlemek için kiralık manlift makinelerimiz test edilmektedir. Manlift kiralama fiyatları birçok şirket tarafından yüksek fiyatlara yapılıyor olması birçok firmanın bu konuya tereddüt ile yaklaşmasına sebebiyet göstermektedir. Şirketimiz fiyat konusunda her türlü kolaylığı sağlamaktadır.

Manlift Hangi Yakıtlar İle Çalışır?

Firmamızın sunduğu fırsatlardan biriside günümüz koşullarına uygun fiyat garantisi vererek uzmanlarımızın piyasa araştırması yaparak sizlere bu hizmeti sağlama garantisi vermekteyiz. Kiralık manlift cihazlarımız dizel ve akülü şeklinde birbirinden farklı iki çeşit çalışma motoruna sahiptir. Manlift kiralama fiyatları dizel ve mazotlu motorlarda farklılık gösterir. Kiralık manlift cihazları motor farkından dolayı dizel olanları mazot ile çalışmaktadır. Diğer kiralık manlift cihazlarımızdan akülü olan ise elektrik enerjisi ile çalışmaktadır. Çalışma alanına gelmeden hemen önce motorlar kontrol edilir. Manlift kiralama fiyatları belirlenmeden önce bütün detaylara dikkat edilerek makinelerin herhangi bir aksaklık yaşamaması için gerekli önlemler alınır. Manlift platform boyları 3 ile 5 metre arasında farklılık göstermektedir. uzama ve kısalma özelliklerini içeren platformlar mevcuttur.

Manlift Kiralama
Manlift Kiralama

Düz alanda yapılacak çalışmalara uygun tasarlanmış olmasından dolayı düz zeminlerde rahatlıkla faaliyetlerini gösterebilmektedir. İskele olarak kullanılabilir olması olası tehlikelere karşı büyük önlem teşkil etmektedir. Ayrıca titreşim ve ani hareketlerden oluşacak iş kazalarını engellemek için hızlı kilitleme ve emniyet sistemi cihazı hemen kilitler.

Ekonomik Hizmet Güvencesi

Firmamız ülkemizde daha iyi hizmet verebilmek için kaliteli ve uygun fiyat prosedürlerini uygulamaktadır. Ayrıca yakıt masraflarını azaltıp maliyet konusunda manlift kiralama fiyatları esas alınarak ekonomik yakıt sistemimiz ile yüksek fiyatlardan sizlerin ekonomik bütçesini düşünerek personelleri yüksek alanlara çıkararak sizlere hizmetlerini sunmayı amaç haline getirmiştir. Makaslı ve makassız bütün manlift ve vinç kiralama hizmetlerinden faydalanmak için firmamız sektörün ileri gelen ve çalıştığı bölgelerde ilk tercih edilen firma olmayı her zaman amaçları arasına koymuştur. Sektörde bütün kullanıcılara ve bir çok firmaya ve özel kişisel ev hizmetlerinde yardım etmek için bütün imkanlarımız ve yüksek deneyime sahip uzman kadrolarımız ile sizlere hizmet etmekten memnunuz.

Kiralık filolarımız sayesinde hızlı ve güvenli çalışmaları yapacağımızdan kuşkunuz olmasın. Firmamız manlift dışında en doğru maliyetleri hesaplayarak uzmanlarımızın pazar araştırması yaparak vinç kiralama hizmetleri ve satış hizmeti vermektedir. Birbirinden farklı ağırlık taşıma ve yükseklik sınırlarına ulaşma özelliklerine sahip olan vinçleri yıllık, aylık, haftalık ve günlük olarak kiraya vermekteyiz. Total kalite prensiplerimiz arasında araçlarımızın herhangi bir sorun ve aksaklık yaşatmayacağı konusunda önceden almış olduğumuz tedbirlerden ötürü bir sorun çıkmayacağının garantisini veriyoruz. Bu tedbirler yapılacak işlem sırasında herhangi bir sıkıntı yaşamadan hızlı ve güvenli şekilde işlerin yapılmasını sağlamaktadır.

Tüm hizmetlerimizin sunmuş olduğu imkanlar dahilinde oluşacak bütün problemlerinize çözüm odaklı olarak yardımcı olacağımızın garantisini vermekteyiz. Firmamızın makine sahasında bulunan bütün cihazlar Avrupa standartlarında yüksek teknoloji ile tasarlanmıştır.

Yorumlar

Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.
Please enter comment.