Hakkımızda

KARİYER VİNÇ ÇÖZÜMLERİ

Pratik Çözüm Yöntemleri Sunuyoruz

Vinç hizmetleriyle piyasada adını duyuran firmamız, yılların tecrübesiyle hizmet vererek, bu sektörde ekonomi dünyasına ciddi bir canlılık katmıştır. Vinç hizmetlerinde gerekli olan bütün prosedüre sahip olan firmamız, etkili hizmet anlayışı ile kısa zamanda aradığınız etkili çözüm yöntemlerini sizler için sunmaya devam etmektedir.

Bu sektörde kullanılan ve ağır yük taşıma işlemlerinde birinci sınıf çözüm yöntemlerini tercih eden firmamız, mobil, sabit, teleskopik, kule ve sepetli vinç gibi hizmetlerle aradığınız mükemmel çözümleri bir araya getirmektedir.

MİSYONUMUZ VE VİZYONUMUZ

Her geçen gün gelişen ekonomi dünyası, hızlı adımlarla büyüme trendine giren teknoloji dünyası, etkili hizmetlerimizle daha da büyüyecektir. Eleman kategorisinde ehliyeti olan ve tecrübesi olan kişileri kadroya alıyoruz. Gerekli tecrübeye sahip olmayan elemanlar için, gerekli tecrübeye sahip olana kadar belli bir süre eğitim veriyoruz. Araç bakımını düzenli bir şekilde yapan kuruluşumuz, her an göreve hazır ekipleriyle çalışmaktadır.
Vinç kullanımında ehliyet ve tecrübe gibi çok önemli unsurları, güncel çözüm yöntemleriyle takip ediyoruz. Hava şartları ne olursa olsun her zaman göreve hazırız. Etkili çözüm yöntemleriyle uygun fiyat politikasını takip eden kuruluşumuz, hızlı ve etkili çalışma yöntemlerini tercih etmektedir.
İstanbul kiralık vinç hizmetiyle, çok pahalı olan ve bir firma için ciddi yük oluşturabilecek bir hizmeti uygun fiyata kiraya vermektedir. İstanbul kiralık vinç çözümleriyle gerçekleştirilen hizmetlerimizde, işçi güvenliği birinci derece önemli konudur.

0

Tamamladığımız Proje

0

Kaliteli Vinç Hizmeti

0

Profesyonel Operatör

0

Servis Bölgesi