21.04
2019
Beylikdüzü Kiralık Vinç Hizmetlerimiz

Beylikdüzü Kiralık Vinç Hizmetlerimiz

Beylikdüzü kiralık vinç olarak belirlemiş olduğumuz prensip müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu hizmetleri her daim karşılamak ve müşterilerinize güven vermektir. Her geçen gün büyüyen İstanbul’da hızla devam eden kentleşme mevcut. Beylikdüzü de İstanbul’un her geçen gün gelişen ilçelerinden biridir. Beylikdüzü bölgesinde yüksek binalar yapıldığı için vinç kiralamaya çok sık ihtiyaç duyulur. Vinç kiralamada en önemli etken hızlı iş yapmaktır.

Tecrübeli Ekiplerimiz İle Her Daim Hizmet

İstanbul Beylikdüzü ilçesinde sık sık yüksek binalar yapıldığı için Beylikdüzü kiralık vinç firmamızda çalışan ekibimiz tecrübe kazanmıştır. Bu nedenle talep ettiğiniz her hizmeti layığıyla yerine getirmek için çabalıyoruz. Bizim için önemli olan sizin talebinizi doğru şekilde iletmeniz. Yani, vinç kiralamak istediğiniz zaman hangi çeşit vinç kiralayacağınızı bize söylerseniz sizlere daha iyi yardımcı olabiliriz.

Yüksek binalarda, alışveriş merkezlerinde, gökdelenler de çeşitli vinçler kullanılmaktadır. Her vincin görevi ve fiyatı farklıdır. Beylikdüzü kiralık vinç firması olarak sizleri vinç hizmetlerimiz hakkında bilgilendirmemiz de fayda var.

Beylikdüzü Vinç Kiralama
Beylikdüzü Vinç Kiralama

Vinç Çeşitleri Nelerdir?

Vinçler hareket ve kaldırma kabiliyetlerine göre gruplara ayrılır. Hareket kabiliyetlerine göre vinçler; sabit vinç, paletli vinç, lastik tekerlekli vinç, köprülü vinç ve kule vinç olmak üzere 5 grupta incelenir. Kaldırma kabiliyetlerine göre ise hidrolik halatlı ve halatlı olmak üzere 2 çeşit vinç vardır. Hareket kabiliyetine göre vinçler:

  • Sabit vinç: Sürekli vinç ihtiyacı duyulan bölgelerde sabit bir şekilde bulunan vinçlerdir. Bu bölgeler; fabrika, liman, garaj şeklinde sıralanabilir. Böyle yerlerde sürekli kaldırma, taşıma ve depolama işleri olduğu için vinç sabit bir yerde durur. Sabit vinçler yük kaldırma ve taşıma için çok avantajlı ürünlerdir ancak sabit vinçler ile montaj işi çok uzun zaman alır.
  • Lastik tekerlekli vinçler: Lastik tekerlekli vinçler mobil vinç olarak da bilinir. Kamyon tarzında bir arabaya monte edilerek kullanılır. Mobil vinçlerin kullanılamadığı alanlar; yumuşak topraklı araziler, yüksek bölgeler ve sürekli işler olarak sıralanabilir.
  • Paletli vinçler: Manevra için palet grubu kullanılması gereken vinçlerdir. Lastik tekerlekli vinçlerin kullanılamadığı alanlarda yani yüksek bölgelerde, yumuşak topraklı arazilerde rahatlıkla kullanılır. Ancak paletleri asfalta zarar verdiği için başka bir aracın üzerine monte edilerek kullanılır.
  • Köprülü vinçler: Görünüş bakımından tıpkı bir köprüyü andırır. Kullanım alanları; açık fabrikalar, atölyeler, limanlar ve maden ocakları olarak sayılabilir. Güçlü yapısı ile diğer vinçlere göre daha ekonomiktir.
  • Kule vinçler: Kule vinçler de görünüş bakımından kuleye benzer. Bu vinçler inşaatlarda kullanılır. Kule vinçler de en önemli şey vincin altında bulunan çelik şasenin sağlamlığıdır. Bu çelik şase hayati tehlike bakımından büyük önem arz eder.

Kaldırma Kabiliyetlerine Göre Vinç Çeşitleri

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi kaldırma kabiliyetlerine göre vinçler halatlı ve hidrolik halatlı olmak üzere 2 grupta incelenir.

  • Hidrolik Halatlı Vinçler: Hidrolik halatlı vinçler genellikle bir kamyonun üzerine monte edilerek kullanılır. Hidrolik halatlı vinçler ile lastik tekerlekli vinçlerin özellikleri bire bir aynıdır. Hidrolik halatlı vinçler kurtarıcı olarak da bilinir.
  • Halatlı Vinçler: Genellikle köprü inşaatlarında tercih edilen halatlı vinçler yumuşak araziler için de kullanıma uygundur. Çalışma sistemi; kafes kirişlerinden iki kule arasında gerilmiş halatlar üzerinde hareket eden palangalar yardımıyla gerçekleşir. Halatlı vinçler kendi aralarında sabit vinç, açık kafesli vinç ve fabrika tipi vinç olmak üzere 3 grupta incelenir.

Görüldüğü üzere çok çeşitli vinçler mevcuttur. Tercih ettiğiniz vinç ne olursa olsun vinci kullanmak uzmanlık gerektiren bir alandır. Vinçleri ancak operatörlük ehliyeti veya operatörlük sertifikası olan bireyler kullanabilir. Bizler Beylikdüzü Kiralık Vinç firması olarak bizden kiralayacağınız vinçlerin yanında hiçbir ek ücret talep etmeden vinç operatörü de göndermekteyiz.

Kiralık Vinç Fiyatları

Kiralık vinç fiyatları hakkında net bir cevap vermek çok yanlış olur. Kiralık vinçlerin yatını etkileyen çok faktör vardır. Vincin kiralanma süresi ( günlük, saatlik, haftalık, aylık vb.), talep edeceğiniz vinç çeşidi ve kiralık vinçleri nerelerde kullanacağınız kiralık vinçlerin fiyatını etkilemektedir. Bizler Beylikdüzü kiralık vinç firması olarak sizlere en iyi hizmeti sunmak için varız. Siz de vinç kiralama işiniz olduğunda firmamızı arayarak aklınıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz. Uzman ekiplerimizin güler yüzle sorularınızı cevaplandıracağından ve sizlere en iyi hizmeti sunacağımızdan hiçbir şüpheniz olmasın. Size memnuniyetle hizmet etmek bizim görevimiz.

05.03
2018
Beylikdüzü Kiralık Vinç

Beylikdüzü Kiralık Vinç

Beylikdüzü kiralık vinç kategorisindeki etkili hizmet çözümlemeleriyle çalışmaya devam eden şirketimiz, zamanınızı fazla almadan hizmet vermeye devam etmektedir. Söz verilen zamanda adresinize gelen Beylikdüzü kiralık vinç ekiplerimiz, yine söz verilen zamanda iş teslimatı yapmak için disiplinli çalışma tekniklerini tercih etmektedir.

İnsanlar kaldıramadıkları yükler için hayvanları kullanırdı. Ancak, sanayi devrimi ile hayvanların bile kaldıramayacağı çok ağır yükler ve malzemeler meydana geldi. Fabrika makineleri tonlarda ağırlıktaydı. Kamyon, otomobil, uçak ve tren imalatında en iyi vinç hizmetleri tercih edilmektedir. Günümüz ekonomi dünyası büyük bir yarış içindedir ve hızlı bir şekilde büyümek isteyenler için en iyi vinç hizmetleri tercih edilmektedir.

Tonlarca ağırlıktaki beton bloklarının veya makinelerin kaldırılması, çok güçlü vinçlerin kullanımını zorunlu hale getirmiştir. Özellikle gemilerle gerçekleşen ağır sanayi ticaretinde büyük vinçlerin tercih edilmesi, birçok problemi tamamen çözmüştür. Onlarca işçi ile kaldırılması mümkün olmayan birçok malzeme ve eşya, Beylikdüzü kiralık vinç sınıfıyla kiraya verdiğimiz araçlarımızla kolaylıkla kaldırılmaktadır. Ağırlık kaldırma kapasitesine göre sınıflandırılan bu araçlar, sektörel sınıflandırma kategorisiyle kiralanmaktadır. Her sektörün kendine göre vinç anlayışı meydana gelmiştir.

Vinç Hizmetinde Birinci Sınıf Çözüm

Bu hizmet acemilik kabul etmez. İşi bilmeyenlerin veya bu işle uğraşmayanların vinç kullanım işlemleri, ölümlü kazalara neden olabilir. Bu nedenle resmiyette ehliyet ve iş güvenliği konuları mecburi hale getirilmiştir. İş güvenliği konusunda çözüm üreten firmamız, güvenli Beylikdüzü kiralık vinç hizmetlerinde, belli bir prosedür takip etmektedir.

Aracın park işlemleri, güvenlik için ayakların açılması, baret kullanımı, güvenlik kemeri kullanımı, eşyaların doğru bağlanması, makinelerin dengeli bağlanması, doğru zincirlerin kullanılması, güvenli bağlama ve kilitleme yöntemlerinin kullanılması, yükün kaldırılmasında çevreye zarar verilmemesi ve çevredeki işçilerin güvenliğinin sağlanması gibi birçok konu, güvenlik kategorisinde değerlendirilmektedir. Bakım ve onarım işlemlerinin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için, sepetli vinçlerle yüksek binaların istenilen noktasına çıkmak daha kolaydır.

Dışı cam lüks plazaların temizliğinde genellikle Beylikdüzü kiralık vinç sektöründeki sepetli özelliklere sahip olan vinçlerle çözüm üretilmektedir. Elemanların güvenliği için kemer ve kask gibi kategoriler de takip edilmektedir.

Beylikdüzü Kiralık Vinç Seçenekleri

Herkesin zamanı değerlidir. Beylikdüzü kiralık vinç Seçeneklerinin iyi değerlendirilmesi, sorunsuz bir hizmet için önemlidir. Tonaj farkı ile fiyatlandırılan ve yapılacak işe göre faturalandırılan Beylikdüzü kiralık vinç hizmetleri, kısa zamanda en iyi çözümleri gerçekleştirmektedir.

Teknik Özellikleriyle Tercih Ediliyor

Huzurlu ve mutlu bir iş dünyası isteyenler için, kestirme yollar tercih edilmektedir. Sorunsuz, pratik, güvenli ve avantajlı çözümler, iş dünyasında başarılı olmanın en önemli unsuru olarak karşımıza çıkmaktadır. Beylikdüzü kiralık vinç hizmetleri bu pratik çözümlerin merkezindedir.

Oto tamir işlemlerinde, ağır metal imalat işlemlerinde, oto parça taşıma işlemlerinde, klima motor montajı ve çatı tabela montaj işlemlerinde, Beylikdüzü kiralık vinç programındaki vinçler kesin çözüm adresidir. Bu önemli işi, son model araçlarla ve etkili çözüm üreten tecrübeli elemanlarla gerçekleştiren kuruluşumuz, garantili ve güvenli Beylikdüzü kiralık vinç hizmetleri sunmaktadır.

Tonaja göre vinçlerin kullanımı, ilk önemli adımdır. Sektörünüz için uygun olan hizmeti seçmek, vincin güvenli ve sorunsuz bir şekilde kurulmasını sağlamak ve eşyanın güvenliğini sağlamak, bu hizmetin ilk önemli aşamasıdır.