24.01
2020
Kiralık Platform

Kiralık Platform

Hayatın her alanında birçok iş vardır. Bazı işler farklı işçilik isterken bazı işler ise güç istemektedir. İnsan gücü çoğu işte yoğun olarak kullanılmaktadır. İnsan gücünün bazı durumlarda yetmediği olmuştur. Bu tarz durumlarda yani insanüstü işlerde vinç gibi makinelerin kullanımına başvurulmaktadır. Vinçler insan gücünün yapamayacağı işlerde kullanılan büyük makinelerdir. Farklı tarzda birçok vinç bulunmaktadır. Vinçler genel olarak satın alınmak yerine kiralanarak kullanılan iş makineleridir. Vinçlerin kiralanması için pek çok farklı firma bulunmaktadır. Bu firmaları tercih ederken bazı özellikleri göz önünde bulundurmak gereklidir.

Vinç Çeşitleri Hakkında Merak Edilenler

Vinçler kullanım alanlarına göre ve işlevlerine göre farklı özelliklere sahiptir. Vinç çeşitlerini genel bir başlık altında toplayacak olursak şöyle sıralayabiliriz. Bunlar, sabit vinç, mobil vinç, sepetli Vinç ve de teleskopik vinçtir. Sabit vinç genel olarak yatay veya dikey olarak taşıma işlemlerinde kullanılmaktadır. Adından da anlaşılacağı üzere sabit vinç bir yere sabitlenerek taşıma işlemi yapan vinçlerdir. Mobil vinçlerin lastikli, sepetli olan çeşitleri vardır. Mobil vinçler daha çok hareketli olarak kullanılan vinçlerdir. Sahada veya başka yerlerde hareketli bir şekilse kullanılan vinçlere verilen genel isim mobil vinçtir. Ayrıca teleskopik vinç zemine batmış makinelerin çıkarılmasında gibi ilerde kullanılmaktadır. Sepetli vinçler yüksek yerlere taşıma yapma, yüksek yerlerde iş yapma gibi birçok alanda kullanılmaktadır. Ayrıca bu vinçler farklı ek aparatlar ile dönüştürülerek daha kullanışlı hale getirilebilir.

Vinç Kiralarken Nelere Dikkat Edilmeli

Vinç ile yapılan işler genel olarak insanüstü işlerdir. İşlerin insanüstü olması ve ağır işler olması veya yüksek yerde olması gibi durumlar sebebiyle vinç tercihinde en önemli nokta güvenliktir. Vinç kiralayacağınız firmanın güvenliği de tecrübesi de bu noktada önemlidir. Vinçlerin kiralanmadan önce güvenlik kontrollerinin yapılıp yapılmadığını takip etmek gerekiyor. Ayrıca vinçlerin aparat gibi ek eşyaların da montaja dikkat edilmesi gerekli. Yüksek alanlarda kullanılan sepetli vinçlerde ise işçi güvenliğine dikkat edilmesi gereklidir. Vinç kiralanırken işlevine göre kiralamak önemli unsurlardan biri. Ayrıca vinçler kiralanırken işin süresi hakkında bilgi sahibi olmak da önemli bir unsurdur. Vinç kiralama konusunda pek çok firma ihtiyaçlara cevap niteliğinde kalite konusunda gelişim göstermiştir. Durumun böyle olması vinç kiralama talebinde ciddi bir rekabet olmasına neden olmuştur. Bu rekabet vinç ihtiyacı olanlar için artı bir durumdur.

Firma Çalışma Prensibi

Vinç kiralama firmaları gelişim bakımından oldukça fazla gelişim göstermiştir. Firmanın kiralama vinç kiralama işlemin yanında kiralık platform işlemi de vardır. Sepetli vinçlerde ihtiyaç duyulan platform kısmı da farklı işlevlere göre kullanılmaktadır. Firmamız da bu konuda her geçen gün kendini geliştiren bir hizmet vermektedir. Firmamız müşteri ihtiyacı doğrultusunda yapılan görüşmelere göre belirlenen vinç veya kiralık platform kiralanmaktadır. Firmamız tüm iş yerlerine, oto sahiplerine, büyük binaların işlemlerini yapanlara, inşaat sektörüne, yol yapım çalışmalarını yürüten şirketleri, ve daha birçok alana vinç kiralama işlemi yapmaktadır. Firmamız vinç ve kiralık platformlarda tüm güvenlik kontrollerini yaptırmaya Öncelikle önem vermektedir. Herhangi bir iş kazasında güvenlik eksikliğinden dolayı sebebiyet vermemek için firmamız çalışanları bu konuda oldukça hassastır. Ayrıca sizlere verilen vinç sistemlerinin ek aparatlarının bakım ve montaj işlemleri konusunda da firmamız oldukça hassas ve titiz bir çalışma yürütmektedir. Firma çalışanlarımız sizlerin belirtmiş olduğu ihtiyaca göre belirlenmiş olan tüm sistemlerin sizlere en uygun fiyata kiralama konusunda garanti vermektedir. Firmamızın çalışma sistemi sizle müşteri memnuniyet odaklıdır.

Vinç Kiralama İşlemi Nasıl Yapılır

Vinç kiralama konusunda izlenen adımlar şöyle sıralayabiliriz. Öncelikli olan firmamıza ihtiyaç olan işlemi anlatmak önemlidir. Kaç adet vinç gerekli olduğu konusunda da firma ile yapılan görüşmeler oldukça önemlidir. İhtiyaca göre karar verildikten sonra kaç gün veya ay kullanılacağına karar verildikten sonra bir fiyat teklifi verilmektedir. Bu fiyat teklifi değerlendirilerek kiralık platform işlemi sonlandırılır. Kiralama işlemi sırasında vinç, platform veya başka herhangi bir makine de sorgulanması gereken en önemli nokta güvenlik noktasıdır. Makinelerin güvenlik kontrolü gibi işlemlerinin yapılmış olduğuna ve tüm bakımlarının tam olduğuna dair belgelerin görülmesi oldukça önemlidir. Kiralık platform ihtiyacınızda firmamızla geçeceğiniz iletişime en hızlı dönüşü sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Canbey Vinç Kiralama İstanbul

25.02
2018
Sepetli Platform

Sepetli Platform

Kiralık Vinç sektöründe farklı bir yere sahip olan ve diğer vinçlere göre kullanım özellikleri oldukça farklı olan sepetli platform araçları, geniş kullanım faktörüne sahiptir. Sanayi dünyasında, kurtarma sektöründe, klima motoru montajında, çatı ve yan cephe tabela montajında, yan cephe büyük branda asma işlemlerinde, elektrik dağıtım şirketlerinin direklerdeki elektrik tamir işlemlerinde, çatı tamiratı ve tabela işlemlerinde, dış cephe boyama işlemlerinde, dışı camlı büyük binaların dış temizlik işlemlerinde ve can kurtarma işlemlerinde, sepetli vinçler tercih edilmektedir.

Sepetli platform seçeneklerinde kaliteli ve özel araçların tercih edilmesi, sorunsuz bir hizmet seçeneğinin ilk önemli adımıdır. Araç bakımı, araçların resmi işlemleri, vergileri, parça temini, elemanların maaşı ve sigorta işlemleri firmamıza aittir. Müşterimiz sadece sepetli platform kira ücretini ödemektedir. Etkili sepetli platform hizmetlerini, uygun kiralama avantajlarıyla elde edebilirsiniz.

Teknik Özellikleri Oldukça Farklıdır

Normal bir vinç, sadece eşya ve makineleri bir yerden bir yere taşır. Tonaj farkı ile sınıflandırılmaktadır. Her sektörün tercih ettiği bir vinç modeli vardır. Sepetli vinçler ise çok farklı bir amaç için üretilmiştir. Mobil vinçlerden esinlenerek yapılan bu vinçlerin amacı, ulaşılması gerçekten zor olan noktalardaki tamir, bakım ve onarım işlemlerinin sorunsuz bir şekilde yapılmasıdır. Sepetli platform araçları yükseklik değerlerine göre sınıflandırılmaktadır. Fiyatlandırma işlemlerinde araç kapasitesi, vincin yüksekliği, gidilecek mesafe ve işçilik gibi birçok kategori değerlendirilmektedir. Firmamız, istediğiniz zaman bu vinçleri sizler için kiraya verebilmektedir.

 Sepetli Platform Kiralamak Avantajlı mı?

Kiralama seçenekleri, pahalı olan sepetli platform seçeneklerinin kullanımını pratik hale getirmektedir. Kullanışlı olan ve en zor işleri çok basit hale getiren sepetli platform seçenekleri, kategorisinde oldukça başarılı çözümlerle hareket etmektedir. Bu vinçlerin satın alınması, elemanının maaşının ödenmesi, parça teminin gerçekleştirilmesi, ciddi problemdir. Her şirket bu masrafların altından kalkamaz. Sepetli platform kiralama işlemi, oldukça karlıdır.

Vinç Dünyasının Kahraman Elemanı

İtfaiye, sivil savunma ve emniyet gibi kurumlarda, sepetli platform seçenekleri, kurtarma aracı olarak tercih edilmektedir. Kurtarma araçları kategorisinde en çok tercih edilen araç, sepetli platform araçlarıdır. Bu araçlar özel iş güvenliği tedbirleri ile kullanılmaktadır. İş güvenliği, resmi prosedüre göre gerçekleştirilmektedir. İş güvenliği kategorisindeki resmi prosedürlerin takip edilmesi, meydana gelebilecek ciddi kazaların önlenmesinde birinci derecede etkili olacaktır. Vinç kullanımı sertifikalı bir eğitimden sonra gerçekleşmektedir. Belli bir tecrübe sahibi olmadan vinç teslim edilmemektedir.

Can ve mal kaybına neden olabilen bu kazaların meydana gelmemesi için en iyi elemanlar tercih edilmektedir. Temizlik sektöründe, dışı camlı büyük binaların dış cam kısmının temizlenmesi işlemi, sepetli platform seçenekleriyle başarılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu iş için konusunda uzman elemanlar tercih edilmektedir. Sepetli platform kullanım teknikleri konusunda yeni ve etkili yöntemler, firmamız tarafından takip edilmektedir. Gerek çalışma tekniği olsun, gerekse filonun yenilenmesi olsun, her zaman yenilenme politikasını benimsiyoruz.

29.01
2018
Kiralık Sepetli Platform

Kiralık Sepetli Platform

Kiralık sepetli platform son zamanlarda en ideal sepetli vinç sistemini oluşturmaya devam etmektedir. Sepetli vinç sistemlerinin taşımış oldukları en temel özelliklerden birisi çok katlı yapılarda lojistik elemanların ulaşamayacakları yerler için yükleme ve taşıma işlemlerinin anında yapılabilmesine imkan tanımasıdır. Bu tanıdığı en büyük özellik sayesinde kiralık sepetli platform işlemlerin daha hızlı yapılması amacıyla kiralanmaktadır. Bunun yanı sıra yine kiralama işlemleri boyunca zamandan ve mekandan tasarruf sağlanması için de aynı mantıkla verilen hizmet sonrasında müşterilerin kesinlikle 0 oranında memnun olmaları için kiralık sepetli vinç hizmetlerine yer verilmektedir. Böylece kiralama işlemlerinin hemen arkasından taşımada ve yüklemede kullanılan sepetli platformların birçok eşyaların çok kısa zamanda yükleme işlemlerinin tamamlanması olanaklı hale getirilmektedir. Bu durumlar için kiralık sepetli platform işlemleri çok kısa bir şekilde yürütülmektedir.

Sepetli vinç sistemleri

Sepetli vinçlerin kendi arasında farlı yüksekliğe göre üretilmiş teknik ölçüleri bulunmaktadır. Bu teknik ölçüleri bakımından her biri kiralık sepetli platform olmaları bakımından tamamen farklı bir özelliği yansıtmaları ve tamamen farklı taşıma ve yükleme işlemlerini ortaya koymaları bakımından en öne çıkan vinç platformlarını oluşturmaktadır. Tüm bu yönleri dikkate alınarak kiralık sepetli vinçlerin 35 m olanlarının var olduğu gibi tam 75 m olanlarının da var olduğunu belirtmek gerekmektedir. Bunlar tamamen yapılacak hizmetin yüksekliğiyle doğru orantılı olacak şekilde kiralanır. Bu anlamıyla kiralık sepetli platform arasında hangisinin tercih edileceği tamamen çıkılacak kat sayısı ve kişinin tamamen sepetli vinç sisteminden neler beklediğiyle doğru orantılı olarak belirlenmektedir. İşte ortada duran tüm bu teknik unsurları da açık seçik bir şekilde kiralama işlemlerinde tamamen kiralık sepetli platform olarak hangi bakımdan tercih edileceğinin tespit edilmesi için kullanılacağını göz önünde tutmaktadır. Bu da bizlere kiralama işlemlerindeki tüm unsurlarının tamamen farklı farklı tekniklere dayanarak gerçekleştirileceğini belirtmektedir.

35 metre kiralık sepetli vinç

Vinç sistemi arasında kiralanan 35 m yükseklik için kiralık sepetli platform, günümüzde en çok tercih edilen sepetli vinç çeşitlerinden biridir. Oldukça yüksek bir yüksekliği oluşturan 35 m yüksekliği genellikle büyük apartman sitelerinde eşya taşımacılığında, nakliyat çalışmalarında ve reklam tabelaları hazırlama çalışmalarında yaygın olarak kullanılan vinç sistemi olarak kiralık makası platform karşımızdaki yerini korumaktadır.

50 m kiralık sepetli platform

Bunun bir üst modeli olma özelliğindeki tam 50 m sepetli vinç sistemleri de firmamız tarafından en çok kiralananlar arasında gelmektedir. Özellikle büyük iş yerlerinin iç ve dış cephe tasarımlarının restorasyonu, bakım onarım ve tadilat süreçlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Bunun yanında özellikle reklam tabelaları bakımından oldukça devasa boyutlardaki reklam tabelalarının yerleştirilmesinde de kiralık sepetli platform kullanılmaktadır.

75 metre kiralık sepetli vinç

Piyasadaki en yüksek sepetli vinç sistemidir. Bu vinç sistemi elektrik panolarının ve şehir şebekesinin kontrol edilmesinde, gökdelenlerin taşımacılık işlemlerinde ve nakliyat çalışmalarında ve diğer çok katlı iş yerlerinde sıklıkla tercih edilen vinç sistemi özelliğini taşımaktadır. Taşıdığı tüm bu özelliği açısından kiralık makaslı platform olarak tamamen farklı bir anlayışla son derece kaliteden ödün verilmeden bir kiralık sepetli vinç sistemi oluşturulmaktadır. Meydana gelen tüm bu özellikleri de onun profesyonel anlamda vinç hizmetleri arasında sıklıkla tercih edilebilir olmasını beraberinde getirerek kiralama firması olarak müşterilerimiz için sunduğumuz en ekonomik hizmetler arasında gelmektedir. Tamamen ekonomik anlamda kalitesinden bir an dahi ödün vermeksizin verilen kiralama hizmeti sayesinde çok kısa bir süre zarfında tüm taşıma işlemlerinin hem seri hem de can ve mal güvenliğinin en üst düzeye taşınarak gerçekleşmesini beraberinde getirdiği için kesinlikle tercih edilmektedir.