29.07
2018
Beykent Kiralık Vinç Hizmetleri

Beykent Kiralık Vinç Hizmetlerimiz

Doğru Vinç ve Ekipmanın Kullanılmasının Önemi:Bir vinç kiraladığınız zaman, her vincin kaldırabileceği doğru kapasiteye sahip olduğunuzu bilmelisiniz. Makinenin kullanabileceğinden daha fazla ağırlık kaldırırsanız, sadece devrilmesi riskine maruz kalmazsınız, ayrıca kırılma riskine de maruz kalırsınız. Bu yüzden Canbey Vinç’ten kiralayacağınız her vinç yapacağı işin yükünü ve ağırlığını taşıyabilecek kapasiteye sahip olacaktır. Projenizde meydana gelen kazaların olasılığını azaltmanıza yardımcı olacak güvenlik önlemlerini Beykent kiralık vinç firması olarak mutlaka alıyoruz. Vinci kiralarken, yüksek kaliteli bir makine kiralama şansını arttırmak için saygın bir kiralama şirketi ile çalışacağınızdan emin olabilirsiniz.

Güvenli Kiralama Hizmeti

Canbey Vinç uzun yıllar sektöre hizmet vermektedir. Verimli ve zamanında hizmetimizle gurur duyuyoruz. Sizleri ömür boyu sürecek bir müşteri yapmak ve referans listemize eklemek istiyoruz. İşimize olan saygımız ve kendimize olan güvenimiz, işinizin hızlı ve verimli bir şekilde yapılmasına yardımcı olmak anlamına geliyor. Çalışanlarımız size en iyi çözümleri sunabilmemiz için ihtiyaçlarınızı tanımak ve iş alanını yerinde incelemek için her zaman hazırdır. Sizden gelecek hiçbir talep çok büyük ya da çok karmaşık değildir; tutarlılık ve verimlilik ile çok çeşitli müşteri gereksinimlerine hizmet eden, İstanbul Beykent kiralık vinç hizmeti veren firmayız.

Ticari – Endüstriyel – Konut Vinç Hizmetleri

Eğer İstanbul Beykent kiralık vinç hizmeti almak istiyorsanız, Canbey Vinç ilk tercihiniz olmalıdır. Biz İstanbul ve çevre illerine, ilçelerine vinç kiralama işinde bulunan bir şirketiz. Hidrolik kamyon vinçleri ve arazi vinci de dahil olmak üzere mobil vinç filosuna sahibiz. Engebeli arazi vincine ihtiyacınız olduğunda da projeniz hakkında bize danışmanız iyi bir seçenek olacaktır. Size yardımcı olmaktan her zaman mutluluk duyarız.

Büyük Vinç Ve Kamyon Hizmeti

Canbey Vinç Kiralama Şirketi, vinç kiralamalarındaki ekipman ve servis için en yüksek standartları karşılamaktadır. Kişiselleştirilmiş müşteri hizmetlerimiz arasında; sertifikalı operatörler, ücretsiz maliyet hesabı, haftalık ve aylık kiralama ve indirimleri gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır. İşiniz için iyi bakımlı ekipman sağlamanın yanı sıra, ücretsiz danışmanlık hizmetimiz, müşterilerimize projeleri için en iyi takım ve uygulamalara sahip olacağından emin olmalarını sağlar. Canbey Vinç Şirketinin yönetimi, Beykent kiralık vinç kiralama hizmetinde en yüksek standartları sürdürmenin anahtarının ekibimizdeki en iyi personele sahip olduğunun farkındadır.

Eğitimli Personel ile Hizmette Kalite Sunuyoruz

Biz sadece bizimle çalışmak isteyen özel insanları işe alıyoruz. Ekibimiz son derece yetenekli, tecrübeli ve kalifiyedir. Personelimiz kişiselleştirilmiş hizmete kendini adamıştır. Bu taahhüdümüz vinç operatörlerimiz tarafından tüm projelerde kendini göstermektedir. Tüm operatörler eğitimli ve tecrübelidir. Güvenlik kayıtlarımızı sürdürmek için filomuzu düzenli olarak kontrol ediyoruz. Vinçlerimizin her zaman güvenli bir şekilde işletilebildiğinden emin oluyoruz.

Ek bir ücret ödemeden, Canbey Vinç uzmanları tarafından iş boyunca maksimum verimlilik ve güvenlik sağlamak için kapsamlı bir vinç planlama hizmeti sunuyoruz. İşinizle ilgili projenize nasıl yardımcı olabileceğimizi planlamak için bize ulaşabilirsiniz. Tüm mesai saatleri ve beklenmedik acil durumlarda İstanbul beykent kiralık vinç ihtiyaçlarınız için haftanın her günü hizmetlerimize devam ediyoruz.

Makine Parkımızdaki Vinçler

Hidrolik Arazi ve Kaba Zemin Vinçleri, çalışabileceğiniz hemen hemen her yere hızlı bir şekilde yerleştirilebilir. Benzer uzunluktaki teleskopik vinçlerden daha yüksek kaldırma kapasiteleri sağlar ve aynı anda hareket edebilen beykent kiralık vinç hizmetleri sunan makine parkına sahiptir.

Ağır Hizmet Tipi Kamyon Kiralama Hizmetleri

Büyük ünitelerin ve büyük parçaların nakliyesine kadar veya bir yıkım projesinden uzaklaştırılacak malzemelere kadar çok çeşitli ağır nakliye hizmetleri sunmaktayız. Kamyonlarımız ağır yükleri taşıma kapasitesine sahiptir.

Proje Yönetimi ve Saha Mühendisliği Hizmetleri

Canbey Vinç kiralama hizmetleri satın alırken bir dizi çalışmayı da sizlere sunmaktayız. Bu çalışmalar sahada yapılacak işin yerinde değerlendirilmesi ve kapsamlı bir şekilde planlamasını içerir. Bu şekilde öngörülen ve görülemeyen her türlü olasılığın değerlendirilmesini içerir. Saha planlama ve gereksinimlerin tespiti vinç çalışması için önceliklerden biridir. Aynı zamanda malzeme ve ekipmanların yanında doğru personelin görevlendirilmesini içerir. İşin tamamlanması ve teslimatı da Beykent kiralık vinç proje yönetiminin bir parçasıdır.

Canbey Vinç Kiralama Şirketi, özel vinç kiralama gereksinimlerini tamamlayıcı nitelikte çok çeşitli proje sorumluluklarını yerine getirmek için ekipmana, kaynaklara ve personele sahiptir. İşin en başından itibaren projenin yönetilmesi, Beykent kiralık vinç hizmetleri açısından iş verimliliğini ve genel güvenliği en üst düzeyde tutmaktadır.

25.01
2018
Beykent Kiralık Vinç

Beykent Kiralık Vinç

Beykent kiralık vinç kategorisindeki bütün araçların asıl amacı, insanların ulaşmakta zorlandığı noktalarda gerekli olan montaj, tamir ve bakım işlemlerinin başarılı ve etkili bir şekilde gerçekleşmesidir. Vinç gerektiği zaman, öncelikle doğru vinç tercihi işlemini gerçekleştirmeniz gerekir. Yapacağınız işi veya sektörünüzü bize bildirmeniz yeterlidir. Bütün Beykent kiralık vinç kategorisindeki işlem konusunda tecrübeli olan firmamız, sizin için en doğru seçimi gerçekleştireceklerdir. Profesyonelliğin şart olduğu vinç kullanım ve Beykent kiralık vinç kategorisindeki hizmetler, istediğiniz çözümleri sizleri için meydana getirecektir. Ağır eşyaların kaldırılması işlemlerinde birinci derece mükemmel çözüm yöntemi olan sepetli, mobil ve sabit vinç seçeneklerimiz, yeni modeldir.

Sepet Özelliği

Her vincin bir farkı vardır ancak sepetli olan modellerin özelliği ve fonksiyonel tasarımları çok farklıdır. Vinçler genellikle ağır eşyaların taşınması veya yüklenmesi işlemi için kullanılırken, hidrolik vinç sisteminin ucunda kabini yani sepeti olan vinçlerin kullanım alanı çok geniştir. Bu vinçlerle kabine eşya koyduğunuz zaman taşıyabilirsiniz. Yüksek binaların dış cephe cam temizliği işlemlerinde, çatılardaki ve dış cephedeki tabela işlemlerinde, sepetli vinç son derece güvenlidir. Sepetinin yapısı, insanların can güvenliği baz alınarak imal edilmiştir.

Beykent kiralık vinç kategorisindeki hizmetlerimizle, bu çok yönlü vinçleri kiralayabilirsiniz. Yangınlarda ve afetlerde kurtarma işlemlerinde, kazalarda hurdaya dönmüş araçları yükleme işlemlerinde, ağaçlarda ve yüksek yerlerde mahsur kalmış hayvanların ve insanların kurtarılmasında, elektrik direğinde gerçekleştirilen tamirat ve bakım işlemlerinde, her zaman için bu vinçler büyük rolü vardır. Araçların bakımı, vergileri ve parça sorunları, kiralama ücretine yansımaktadır. Sadece kira ücreti ödeyerek, maliyetli olan vinç hizmetini, pratik bir şekilde kullanabilirsiniz.

Beykent Kiralık Vinç Kiralamanın Avantajları

Firmamızdan bu araçları uygun fiyata kiraladığınız zaman, satın alma durumundan kurtulmuş olacaksınız. Sepetli vinç araçları, mobil ve teleskopik vinç araçları, çok pahalıdır ve bir firma için ciddi bir masraf demektir. Ancak vinç hizmeti de zorunlu bir hizmettir. Firmamızdan Beykent kiralık sepetli vinç hizmetleriyle, bu pahalı ve gerekli hizmeti kolay bir şekilde elde edebilirsiniz. Profesyonelliğin şart olduğu, yapı, elektrik dağıtım, klimacılık, tabelacılık ve dış cam temizleme işlemleri gibi birçok sektörde, kabinli yani sepetli vinçlerin rolü büyüktür. Bu araçları istediğiniz zaman kiralayabilirsiniz.

Ekiplerimiz, tam zamanında istediğiniz adrese gelerek vinci kurmaktadır. Sepetli vinç araçlarının yan kısımlarındaki ayakların açılması ile birlikte, araç sabit kalmaktadır. Kayma veya benzeri hiç bir problemle karşılaşmadan sepeti istediğiniz noktaya getirebilirler. Sepetteki elemanın güvenliği de sağlanmaktadır. Beykent kiralık sepetli vinç kategorisindeki hizmetlerde Avrupa ile aynı anda yeni araçları kullanmaktayız. Çalışamayacak kadar hava şartları kötü olmadığı müddetçe, her zaman için göreve hazırız.

Beykent kiralık sepetli vinç seçenekleriyle hizmet vermeye devam eden şirketimiz, gerekli bütün resmi evrakları hazır bulundurmaktadır. Gerek vinç hizmeti esnasında olsun ve gerekse trafikte seyir halindeyken olsun, her hangi bir resmi engelle karşılaşmamaktayız. Tecrübesiz ve ehliyetsiz kişileri ekibe almayan kuruluşumuz, takım anlayışı ile hareket eden ve iş ahlakına sahip kişilerle çalışmaktadır. Bu nedenle güvenilir hizmet anlayışına sahibiz. Vinç dengesi, zinciri ve doğru açılardan kaldırma işlemleri, elemanlarımız tarafından dikkatle gerçekleştirilmektedir.

Kiralama ücretlendirmelerinde, aracın cinsi, kullanılacağı iş, tercih edilen işçilik ve tüketilen yakıt, belirleyici rol oynamaktadır. Sanayi ve endüstri sektöründeki birçok işlem, seyyar vinç sistemlerini gerektirebilmektedir. Özellikle gemi ve uçak sanayisi, teleskopik özelliklere sahip olan Beykent kiralık sepetli vinç işlerini yürütmektedir. Ekonominin can damarı olan bütün sektörlerde tercih edilen vinçleri firmamız en uygun şartlarda sizler için kiraya verebilmektedir.