30.12
2020
Kiralık vinç çeşitleri

Arnavutköy’De Kiralık Vinç Çeşitleri

Vinç, insan gücüyle taşınması, kaldırılması, yer değiştirilmesi imkânsız olan, çok ağır ve büyük cisimlerin hareket ettirilmesi amacıyla kullanılan ve ihtiyaca göre bir çok çeşiti olan iş makineleridir. Ağır yüklerin kolaylıkla hareket ettirilmesini sağlayan vinçler, özellikle inşaat sektöründe işlerin hızlı ve sorunsuz bir şekilde ilerlemesine büyük katkı sağlamaktadır. İnsan gücüyle günlerce sürebilecek işler vinçler sayesinde çok kısa sürede halledilebilmektedir. Bu da hem is gücünden hem de zamandan tasarruf edilmesini sağlamaktadır. Vinç kullanımının sunduğu kolaylıklardan faydalanmak isteyenler vinç kiralayarak zor gibi görünen işlerini çok kısa sürede kolaylıkla halledilebilmektedir. Arnavutköy Kiralık Vinç firmamızda her ihtiyaca uygun vinç çeşitleri bulunmaktadır.

Vinç Çeşitlerimiz

Sabit Vinç: 2-10 ton arası yük kaldırabilen vinçlerdir. Belli bir yere kurulur ve sadece indirme kaldırma işlemi yaparlar. Özellikle liman ve tersanelerde kullanılırlar.

Kule Vinç: Ağır yüklerin yatayda ve düşeyde taşınması için kullanılan vinçlerdir. Kule vinçler inşaat yükseldikçe, inşaatla birlikte yükselmektedir.

Kurtarıcı Vinç: Lastik tekerlekli ve taşıyıcı özelliği olan vinçlerdir. Kaza yapmış araçları, batmış gemileri ve düşen uçakları taşınmasında kullanılmaktadır.  Ağır yükleri kaldırma ve batmış olan ağır makinaların kurtarılmasında da kullanılmaktadır.

Mobil vinç: Hareket etme özelliği olan vinçlerdir. Ağır yüklerin istenilen uzaklığa kolaylıkla taşınması için kullanılır. İnşaat, makina sanayi ve ev eşyası taşıma amacıyla kullanılan modelleri vardır.

Sepetli Vinç: Sepet detayı olan ve insanları ulaşamayacakları noktalara taşımak için kullanılan vinçlerdir.

Paletli Vinç: Palet detayıyla yumuşak arazilerde kullanılabilen vinçlerdir. Özellikle inşaatlarda yükseklere yük taşımada kullanılan, 160 ton ve üzeri yük kaldırabilen vinçlerdir.

Pergel Vinç: Açık ve kapalı alanlarda kullanılabilen, kendi ekseni etrafında dönebilen vinçlerdir.

Teleskobik Vinç: Ağır yüklerin kaldırılmasında ve batmış ağır cisimlerin kurtarılmasında kullanılmaktadır.

Portal Köprülü Vinç: Rayla üzerinde hareket ettirilerek kullanılan vinçlerdir. Kaldırma,  depolama ve yükleme işlemi yapmaktadır.

Güvenli Vinç Kiralama

Her türlü ihtiyacınıza uygun vinç çeşitlilerimizle Arnavutköy Kiralık Vinç firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Bütün vinçlerimizin bakım ve kontrolleri düzenli olarak yapılmaktadır. Vinç ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçmeniz durumunda istediğiniz zaman istediğiniz vinçi hizmetinize sunuyoruz. Günlük, haftalık ya da aylık ihtiyaçlarınız için Arnavutköy vinç kiralama firmamıza sizleri de bekliyoruz. Vinçlerimizin arıza ve sorun çıkarmadan işlerinizi aksatmadan kullanma garantisi veriyoruz. Arnavutköy temizlik şirketi çalışanları da firmamızın vinçlerinden faydalanmaktadır.

Yorumlar

Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.
Please enter comment.