30.09
2018
Kiralık Vinç İstanbul

Kiralık Vinç İstanbul

Vinç, orta ve büyük çaplı her firmanın kullandığı ve yük taşımaya yarayan bir araçtır. Vinçler sayesinde şirketinizin içinde bulunduğu ürünlerinizi bir yerden bir yere rahat bir şekilde taşırsınız. Ayrıca bu cihazlar kapalı alanların dışında açık alanlarda kullanmanızda da herhangi bir mahsur bulunmuyor. Örneğin şirketinizin dışına yanaşan bir tırın içerisinden ürünlerinizi indirmek ve firmanızın deposuna ya da mağazanızın içine taşımak için de bu makineleri kullanabilirsiniz. Ancak bu makinelerin yüksek fiyatlı olması makinelere her firmanın ulaşmasını engelliyor. Bugün bir Vinç aracına sahip olmak isterseniz 11.500 Dolar ile 20.000 Dolar arasında bir rakam ödemek zorunda kalırsınız.

Türk parasına çevirdiğimizde ise neredeyse yüz bin Türk Lirası’nı bulan bu cihaza doğal olarak her firma hemen sahip olamıyor. Çünkü bu parayı sadece mal taşımak için kullanacağınız bir araca ayırmak pek de akıl kârı olarak durmuyor. Bu nedenle de Kiralık Vinç İstanbul ilinde kiralama hizmeti veren firmamızdan hizmet alabilir ve bu araca çok fazla para yatırmaktan kurtulabilirsiniz. Kiralık Vinç İstanbul şehrinde bulunan ofisimizden kiraladığınız araçlar hemen tarafınıza gönderilir ve mal taşımada yaşadığınız sıkıntılardan hemen kurtulabilirsiniz.

Vinçlerin Özellikleri

Özellikle makineleşmenin fazlalaşması ve tüketimin hızla artması nedeni ile bu cihazlara olan ihtiyaç da her geçen gün giderek artıyor. Yüklerin kısa zamanda taşınabilmesi amacı ile kullanılan bu makinelerde Kariyer Vinç olarak çevre dostu olan, az yakıt harcayan ve yüksek kalitede iş yapan araçları tercih ediyoruz. Müşterilerimize Kiralık Vinç İstanbul semtinin dışında da İstanbul’un her semtinde hizmet vermekteyiz. Piyasa koşullarında özellikle yeni bir şirket iseniz kısa sürede bir Vinç almaya para ayıramama durumunda olabilirsiniz. Ya da firmanıza sürekli mal gelmiyordur. Bu gibi durumlarda yapmanız gereken Kiralık Vinç İstanbul firmamızdan yardım almaktır.

Avrupa yakasında çalışmalarını sürdüren firmamız Anadolu yakasında olsanız dahi yardımınıza koşacaktır. Bir aylık işiniz varsa bir aylık, günlük veya haftalık işleriniz varsa da istediğiniz gün ve saat için sepetli vinç kiralama yapabiliyorsunuz. Bunun için de sadece kullandığınız saat ya da gün için fiyat ödüyorsunuz. Üstelik Kiralık Vinç İstanbul hizmeti için ofisimize kadar gelip yorulmanıza da gerek yok. İletişim numaranızdan ulaşmanız ve istediğiniz özellik ve kiralama süresini bize bildirdikten sonra aracı iş yerinize kadar getiriyoruz.

İş yerinize gelmeden önce denetimini yaptığımız aracınızı size teslim aşamasında tekrar bakımını yapmamızın ardından teslim ediyoruz. Gördüğünüz gibi işlem bu kadar basit ve bir o kadar da güvenli işliyor. Ayrıca teslimini yapan ve uzman olan çalışanlarımız size cihazın kullanımı hakkındaki bilgilendirmeleri de ücretsiz bir şekilde yapıyor. Size kalan sadece cihazı kullanarak rahat bir nefes almak oluyor.

Vermekte Olduğumuz Diğer Vinç Hizmetleri

Siz müşterilerimize sadece Vinç kiralamakla kalmıyor diğer ihtiyaçlarınızı giderme konusunda da kendimizi sürekli yeniliyoruz. Vinçlerin çok yüksek paralar karşılığı satılmasından dolayı Kiralık Vinç İstanbul şubemizde kiralama hizmetinin yanında ayrıca ikinci el vinç satarak sizin satın alarak çok para harcamamanızı ya da sürekli kiralama işlemi ile uğraşmamanızı sağlıyoruz. Eğer sürekli mal taşıma ile uğraşıyorsanız ve satın alma işlemi için biraz para ayırabilecek durumda iseniz ikinci el satın alma yoluna başvurmanızı öneririz. Ayrıca firma olarak sahip olduğunuz vinçlerinizin bakımlarını da yapmaktayız.

Firmamızdan Kiralık Vinç İstanbul ve ikinci el satın alma konularının dışında makaslı platform ya da sepetli platform da kiralayabiliyorsunuz. Kısa zamanda, tüm ürünlerinizi taşımanıza yardımcı olmak için sizi ofisimize bekliyoruz. Ayrıca telefon numaramız üzerinden bize ulaşarak ofisimize kadar yorulmadan da gerekli bilgilerini alabilirsiniz.

Yorumlar

Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.
Please enter comment.