30.09
2018
Kiralık Vinç İstanbul

Kiralık Vinç İstanbul

Vinç, orta ve büyük çaplı her firmanın kullandığı ve yük taşımaya yarayan bir araçtır. Vinçler sayesinde şirketinizin içinde bulunduğu ürünlerinizi bir yerden bir yere rahat bir şekilde taşırsınız. Ayrıca bu cihazlar kapalı alanların dışında açık alanlarda kullanmanızda da herhangi bir mahsur bulunmuyor. Örneğin şirketinizin dışına yanaşan bir tırın içerisinden ürünlerinizi indirmek ve firmanızın deposuna ya da mağazanızın içine taşımak için de bu makineleri kullanabilirsiniz. Ancak bu makinelerin yüksek fiyatlı olması makinelere her firmanın ulaşmasını engelliyor. Bugün bir Vinç aracına sahip olmak isterseniz 11.500 Dolar ile 20.000 Dolar arasında bir rakam ödemek zorunda kalırsınız.

Türk parasına çevirdiğimizde ise neredeyse yüz bin Türk Lirası’nı bulan bu cihaza doğal olarak her firma hemen sahip olamıyor. Çünkü bu parayı sadece mal taşımak için kullanacağınız bir araca ayırmak pek de akıl kârı olarak durmuyor. Bu nedenle de Kiralık Vinç İstanbul ilinde kiralama hizmeti veren firmamızdan hizmet alabilir ve bu araca çok fazla para yatırmaktan kurtulabilirsiniz. Kiralık Vinç İstanbul şehrinde bulunan ofisimizden kiraladığınız araçlar hemen tarafınıza gönderilir ve mal taşımada yaşadığınız sıkıntılardan hemen kurtulabilirsiniz.

Vinçlerin Özellikleri

Özellikle makineleşmenin fazlalaşması ve tüketimin hızla artması nedeni ile bu cihazlara olan ihtiyaç da her geçen gün giderek artıyor. Yüklerin kısa zamanda taşınabilmesi amacı ile kullanılan bu makinelerde Kariyer Vinç olarak çevre dostu olan, az yakıt harcayan ve yüksek kalitede iş yapan araçları tercih ediyoruz. Müşterilerimize Kiralık Vinç İstanbul semtinin dışında da İstanbul’un her semtinde hizmet vermekteyiz. Piyasa koşullarında özellikle yeni bir şirket iseniz kısa sürede bir Vinç almaya para ayıramama durumunda olabilirsiniz. Ya da firmanıza sürekli mal gelmiyordur. Bu gibi durumlarda yapmanız gereken Kiralık Vinç İstanbul firmamızdan yardım almaktır.

Avrupa yakasında çalışmalarını sürdüren firmamız Anadolu yakasında olsanız dahi yardımınıza koşacaktır. Bir aylık işiniz varsa bir aylık, günlük veya haftalık işleriniz varsa da istediğiniz gün ve saat için sepetli vinç kiralama yapabiliyorsunuz. Bunun için de sadece kullandığınız saat ya da gün için fiyat ödüyorsunuz. Üstelik Kiralık Vinç İstanbul hizmeti için ofisimize kadar gelip yorulmanıza da gerek yok. İletişim numaranızdan ulaşmanız ve istediğiniz özellik ve kiralama süresini bize bildirdikten sonra aracı iş yerinize kadar getiriyoruz.

İş yerinize gelmeden önce denetimini yaptığımız aracınızı size teslim aşamasında tekrar bakımını yapmamızın ardından teslim ediyoruz. Gördüğünüz gibi işlem bu kadar basit ve bir o kadar da güvenli işliyor. Ayrıca teslimini yapan ve uzman olan çalışanlarımız size cihazın kullanımı hakkındaki bilgilendirmeleri de ücretsiz bir şekilde yapıyor. Size kalan sadece cihazı kullanarak rahat bir nefes almak oluyor.

Vermekte Olduğumuz Diğer Vinç Hizmetleri

Siz müşterilerimize sadece Vinç kiralamakla kalmıyor diğer ihtiyaçlarınızı giderme konusunda da kendimizi sürekli yeniliyoruz. Vinçlerin çok yüksek paralar karşılığı satılmasından dolayı Kiralık Vinç İstanbul şubemizde kiralama hizmetinin yanında ayrıca ikinci el vinç satarak sizin satın alarak çok para harcamamanızı ya da sürekli kiralama işlemi ile uğraşmamanızı sağlıyoruz. Eğer sürekli mal taşıma ile uğraşıyorsanız ve satın alma işlemi için biraz para ayırabilecek durumda iseniz ikinci el satın alma yoluna başvurmanızı öneririz. Ayrıca firma olarak sahip olduğunuz vinçlerinizin bakımlarını da yapmaktayız.

Firmamızdan Kiralık Vinç İstanbul ve ikinci el satın alma konularının dışında makaslı platform ya da sepetli platform da kiralayabiliyorsunuz. Kısa zamanda, tüm ürünlerinizi taşımanıza yardımcı olmak için sizi ofisimize bekliyoruz. Ayrıca telefon numaramız üzerinden bize ulaşarak ofisimize kadar yorulmadan da gerekli bilgilerini alabilirsiniz.

14.05
2018
Vinç Kiralama İstanbul

Vinç Kiralama İstanbul

Bir konteynırın, ağır yükün, çatı elemanlarının, çelik konstrüksiyonların, dış cephe tamiratlarının ve daha birçok yükün ve malzemenin belirli bir yere kaldırılması için vinçler kullanılır. Vinçler normal kaldıraçların yapamadığı veya kaldırma kapasiteleri nedeniyle yetersiz kaldığı yerlerde çözüm üretirler. Büyük makinelerdir ve maliyetlidir. Her firma arada sırada kullandığı bir yük kaldırma ve nakliye işi için vinç satın almaz. Bu yüzden daha çok kiralık vinç hizmeti veren firmalardan temin etme yoluna gitmektedir. Her vincin kaldırma kapasitesi, uzunluğu ve yapacağı işe göre saatlik veya günlük maliyeti vardır. Bu maliyet çoğu iş için kabul edilebilir bir miktardır. Çünkü kısa zamanda saatlerce uğraşılacak işlerden kurtarır.

Özellikle vinç kiralama İstanbul gibi sanayisi yoğun bölgelerde sıklıkla kullanılmaktadır. Büyük sanayi bölgelerinden imal edilerek başka illere ve bölgelere, hatta ülkelere gönderilen makine, konteynır, hammadde malzemelerinin yüklemeleri ve boşaltmaları kiralık vinç yardımıyla yapılmaktadır. Bir vinç kiralama İstanbul gümrüklerinde de büyük iş görmektedir. Yurt dışına ihraç edilecek büyük miktarlardaki malların kamyonlara ve gemilere yüklenmesi sırasında, eğer firmaların kendi envanterlerinde bir vinç yok ise, kiralık vinç yardımıyla bu malzemelerini gemilere, kamyonlara yüklemek daha kolaydır.

Farklı işler ve yük kapasitelerine özel vinçler kullanılmaktadır. Kapasitesinden büyük bir malzemeyi kaldırmak için küçük yük kapasiteli bir makine kullanmak tehlikeleri beraberinde getirecektir.

Statik Vinçler

Konteynırları kamyonlardan, trenlerden ve gemilerden taşımak için çeşitli vinçler kullanılabilir. Büyük ölçekli statik vinçler genellikle konteyner terminallerinde ve boşaltma / yükleme için yüksek hacimli işlerin bulunduğu alanlarda bulunur. Bir konteynerin üst köşe dökümüne bağlanan ve kilitlenen özel bir ele tutma aracı olan ile malzemenin askıya alınmasıyla işlev görürler. Yüksek miktarda konteynır taşımada etkilidirler; ancak önemli maliyetleri, alan gereksinimleri ve hareket kabiliyeti nedeniyle çok tercih edilmezler. Özel vinçlerdir ve diğer birçok vincin yapamayacağı, ancak zorunlu hallerde kullanılırlar. Böyle bir vinç kiralama İstanbul gibi büyük illerde kiralanarak çok rahat olarak hizmet verebilmektedir.

Çatallı taşıyıcılar

Çatallı taşıyıcılar, basitçe, bir mobil konteynır vinci şeklindedir. Taşıyıcı, tekerlekleri arasında geniş bir açık alana sahip olup, aracın sürülmesine ve bir konteynere yerleştirilmesine izin verir. Dağıtıcı daha sonra malzemeye bağlanır, konteyner destekleyici ayaklar arasındaki boşlukta yukarı kaldırılır ve taşıyıcı başka yerde taşıyıcıyı taşıyabilir. 60 tona kadar yükü kaldırır. Bu nedenle, bir konteynırı bir liman veya terminal etrafında hareket ettirebilir, ancak bir konteynırı herhangi bir mesafeye taşımak için etkisizdirler. Firmaların parklarında bu tür kiralık vinç bulmak pek mümkün olmamakla birlikte, zorunlu hallerde bulmak mümkün olabilmektedir.

Ağır Tonajlı Kamyonlu Vinçler

Ağır tonajlı işlerde, kule kurulumlarında ve çok yüksek alana malzeme kaldırma gibi işlemlerde kullanılırlar. Kamyonlu vinç kiralama İstanbul bölgesinde çok sık tercih edilen bir vinçtir ve genellikle saatlik veya günlük olarak çalıştırılmaktadır.

Bir konteynırı hareket ettirmek için kullanılan, ön ve arkada iki küçük hidrolik güçlendirilmiş vinçe sahip özel bir kamyon şasisidir. Kendinden yüklenen kamyonlar, sidelifterler veya konteyner toplayıcıları olarak da bilinir. Bir konteynır kasaya yüklenmeden önce, şasinin devrilmemesini sağlamak için dört destek ayağı uzatılır. Tek konteynerleri büyük mesafelerde taşımak için kullanışlıdırlar. Ancak, konteynerler sadece yan yana / yüklenebilecekleri için şasinin yanına boşluğa ihtiyaç duyarlar. Aynı zamanda, yüklenebilen malzemenin boyutuyla da sınırlayıcıdırlar.

Halatlı Vinçler

Sürücü kabini üzerinde uzanan bir kolu olan araçlardır. Kol, bir malzemeyi hareket ettirebilen bir yayıcıyı askıya alır. Küçük konteynerlerde ve terminallerde üst üste konteynerleri istiflemede hızlı ve verimlidir. Ancak potansiyel yığının yüksekliği kol uzunluğu ile sınırlıdır.

Yatma Yataklı Vinçler

Bazı kamyon römorkları geriye doğru eğilebilir, bir konteynerin veya yükün dikkatlice ve yavaş yavaş yere düşmesine izin verir. Konteynır hareketi, bir vinç ve kamyon öne çekilerek birleştirilir. Hafif yüklü malzemeleri zemine boşaltmak için etkili bir yöntemdir, ancak ağır yüklü konteynerleri veya ağır malzemeleri boşaltmak için uygun değildir. Malzemeyi indirirken zemin yüksekliğinde bırakacağından, her yükleme alanı için uygun değildir. En çok kiralık vinç siparişi alan makinelerden olup, düşük maliyetleri ile çok tercih edilirler. Yataklı bir vinç kiralama İstanbul ve dış illerde kullanışlı ve hızlı iş görme özelliğine sahiptir.

Kamyon Vinç

Bu konteyner kaldırma ekipmanı ile vinç, kamyon taşıyıcısının kendisine monte edilir. Konteynerin kamyonun yanına yerleştirildiği yan yükleyicinin aksine, sipariş ile hemen kullanılabilecek kiralık vinç kamyon vincinin ulaştığı alanın içindeki herhangi bir yere konteynerleri indirebilir.

Bununla birlikte, bu erişim konteynerin ağırlığı ile sınırlıdır, bu nedenle bir kamyon vinci gerçekten sadece boş veya hafif yüklü nakliye konteynırlarını kaldırmanız gerektiğinde uygundur. Bu tür bir vinç kiralama İstanbul içinde veya dışında hemen hemen her yerde kullanılabilir veya talep edilebilir. Bu vinçler kapalı alanlarda rahat çalışır, mobil olması avantaj sağlar.