18.01
2018
Zeytinburnu Kiralık Sepetli Vinç

Zeytinburnu Kiralık Sepetli Vinç

Zeytinburnu kiralık sepetli vinç birçok alanda avantaj sağladığı için de vinç kullanımı gün geçtikçe artmaktadır. Sepetli vinç, insan güvenliği bakımından riski olan bölgelerde güvenlikli ve rahat bir çalışma ortamı sunar. Ancak iş makinesi olarak da kullanılabilir. Bu tür araçların iş makinesi olarak tercih edilmesinin en önemli nedenlerinden biri de insan gücüyle yapılması ve yüksek yapılara daha kolay ulaşım sağlanmasıdır. İşlerin daha kolay ve hızlı yapılmasına neden olurken yüksek yapılarda çalışan işçilerin güvenliği esas alınır. Bu açıdan Zeytinburnu kiralık sepetli vinç sayesinde iş kazalarının azaldığını ve kazaların yaşanması önlenmiş olur.

Sepetli Vinç Nedir?

Yük ve insan taşımak için imalat edilen ağır iş makinelerdir. Sepet adı verilen bölüm sayesinde insanların normal şartlarda ulaşılması güç olan yerlere ulaşma sağlayan özel cihazlar Zeytinburnu kiralık sepetli vinç olarak hizmetinizde. Sepette bulunan emniyet kemeri sayesinde güvenlik arttırılırken, sepet kısmına ikiden fazla kişi binmemelidir. Kapıların dışarıya doğru açılmasından dolayı düşme riski de azalır. Sepetli vinçler, sertifikalı vinç operatörleri tarafından kullanılır. Yükü ve insanı istenen noktaya ulaştırır. Ayrıca zamandan da tasarruf sağladığı için işlerin kısa sürede tamamlanmasına Zeytinburnu kiralık sepetli vinç yardımcı olur.

Çalışılan yerin konumu, yüksekliği ve ihtiyacına göre farklı tip, tonajlarda çeşit bulunur. 25 metrelik vinçler hafif kamyon taşıyabilir. Bu nedenle şehir içi kullanımda kolaylık sağlar. Dar ve sıkışık, ulaşılamayacak kadar yüksek yapılara ulaşma imkanı Zeytinburnu kiralık sepetli vinç tarafından sağlanır. 30 metrelik vinçler ise, hızlı ve rahat çalışmayı sağlar. Reklam panoları ve direkler kullanım alanlarıdır. 45 metrelik vinçler, inşaatlarda daha çok tercih edilir. 72 metrelik vinçler, yüksek yapıya ulaşması sebebiyle hem zaman tasarrufu hem de büyük oranda iş kolaylığı sağlar.

Zeytinburnu Kiralık Sepetli Vinç Hizmeti Nelerde Kullanılır?

Daha çok endüstriyel alanda kullanılan elektrikli makaslı ve yürüyüş tipleri olarak da 2 çeşittir. Nakliye, lojistik, kamu ve ticari bina onarımında, reklam asma, sokak aydınlatma direklerinin bakım ve onarımında, yüksek binaların dış cephe tadilatlarında, boya sıva işleminde, belediyelerin taşıma ve yenileme çalışma alanında oldukça fazla kullanılmakta.

Vinç üretici firmanın bazı belirlediği dönemlerde bakımı yapılır. Ancak bu yeterli değildir. Günlük ve aylık olarak da bakımı yapılması söz konusudur. Hidrolik aksamında oluşabilecek küçük bir yağ sızıntısı dahi vinç çalışma performansına zarar verebilir. Bu nedenle bakım ve kontrol işlemi ihmal edilmemelidir. Uygun fiyat ve ihtiyaca göre Zeytinburnu kiralık sepetli vinç hizmet vermektedir.

Yorumlar

Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.
Please enter comment.