30.03
2020
Vinç Kiralama İstanbul

Profesyonel Vinç Kiralama Hizmeti

Vinç kullanımı günümüzde birçok sektörde zorunlu hale gelmiştir. İnsan gücü ile kaldırılamayacak kadar ağır olan yükler vinç yardımı ile kaldırılır. Ayrıca nakliye işinde eşyaların binadan  indirilmesi içinde tercih edilmektedir. Vinç satın almak her firma için mümkün değildir. Özellikle yeni kurulan firmalar için vinç kiralama hizmeti verilmektedir. Günümüzde inşaat, sondaj ve nakliye gibi birçok sektörde rutin olarak vinç kullanımı yapılmaktadır. Vinç kullanımı çok dikkat edilmesi gereken önemli ve tehlikeli bir işlemdir. Bu nedenle mutlaka profesyonel kişiler kullanmalıdır. İhtiyaç duyduğunuzda profesyonel vinç kiralama hizmeti veren firmalar ile çalışmanızı tavsiye ediyoruz. Aksi halde can ve mal kaybı yaşanabilir.

Vinç Kiralama Hizmeti Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Vinç kiralama hizmeti alırken bazı hususlar göz önünde bulundurulmalıdır. Bu hususlar;

  • Vinç kiralama belgesi bulunan ve sertifikalı vinçler kiralayan profesyonel firmalar ile anlaşmaya özen göstermelisiniz.
  • Vinç kiralama işlemi yapılırken aynı anda vinç operatörü de temin edilmesi gerekir. Vinç kullanımı komplike ve eğitim gerektiren bir işlemdir. Bu nedenle mutlaka eğitimli kişiler tarafından yapılmalıdır.
  • Genel olarak bakıldığında altı farklı çalışma sistemine sahip olan vinç çeşidi vardır. Kiralama şirketine hangi iş için kullanacağınızı detaylı anlatırsanız en doğru vinç modelini kiralayabilirsiniz.
  • Aynı vinç modelini yüksek fiyatlarda kiralayan firmalar sektörde yer almaktadır. Bu nedenle gerekli araştırmaları yaparak ilgili firmalar ile iletişime geçmelisiniz.
  • Vinç kiralama sözleşmesi imzalamayı unutmamalısınız. Sözleşme içerisine kiralama süresi, kiralama ücreti ve operatör teminini mutlaka dahil etmelisiniz.

Sıraladığımız bu hususlara dikkat ederseniz sorun yaşamadan ihtiyacınız olan ürünü kiralayabilirsiniz.

Vinç Kiralama Hizmeti
Vinç Kiralama Hizmeti

Vinç Kiralama Avantajları Nelerdir?

Profesyonel vinç kiralama hizmet firmalara büyük avantajlar sağlar. İlk olarak işlerin kısa sürede ve kontrollü şekilde tamamlanmasına yardımcı olur. Zamandan tasarruf etmenizi sağlar. İnsan gücüne duyulan ihtiyacı azaltır ve fazla personel çalıştırmaya gerek kalmaz. Ağır ürünlerin en güvenli şekilde taşınmasına yardımcı olur. İnşaat sektöründe çalışanların daha güvenli ortamda çalışmalarını sağlar. Zamandan ve işten kazanç sağladığı için kısa sürede çok fazla iş yapılmasını sağlar ve firmaların kazanç oranını artırır. Unutulmaması gereken en önemli nokta ihtiyaca uygun vinç modelinin seçilmesidir.

Vinç Çeşitleri

Piyasada en sık kiralanan vinç çeşitleri sepetli vinç ve mobil vinçlerdir. Bu vinçler  çok sık ihtiyaç duyulan vinç modelleridir. En kolay kiralık vinç çeşidi mobil vinçlerdir. İster yeni firma olsun ister köklü firma tüm firmaların elinde olan vinç modelleridir. Maliyet olarak kiralanabilecek en ucuz vinç modelidir. Birçok sektörde rahatlıkla kullanılabilir. Kullanımı da daha basittir. İkinci olarak en sık kiralanan vinç ise sepetli vinçtir. Sepetli vinçler genellikle nakliye ve inşaat sektöründe tercih edilir. Maliyet olarak mobil vince oranla pahalıdır. Kiralamak istediğiniz vinç modelleri için mutlaka yetkililerden bilgi almalısınız. Yetkililer sizin için en uygun vinç modelini önereceklerdir.

Vinç Kiralama Fiyatları

Vinç kiralama fiyatları  belirlenirken firmaların kendilerine ait fiyat politikaları, kiralanan vinç modeli, kiralama süresi, vinç operatörünün masrafları ve piyasa ücretleri göz önünde bulundurulur. Yeni kurulan kiralama firmaları piyasa değerinin altında hizmet vermektedir. Ancak bu firmalar profesyonellikten uzak olan firmalardır. Kiralama ücreti düşerken farklı maddi zararlar ile karşılaşma ihtimaliniz çok yüksektir. Bu nedenle bu firmalar ile çalışmanızı tavsiye etmiyoruz. Firmamız uzun yıllardır müşterilerine hizmet veren köklü ve profesyonel bir firmadır. Fiyatlarımız konusunda bizlerden bilgi almak için iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Kiralık Vinç Hizmeti İçin Bizi Neden Tercih Etmelisiniz?

Firmamız geniş vinç çeşidi filosu ile uzun yıllardır müşterilerine profesyonel ve ayrıcalıklı hizmet veren bir firmadır. Uzun yıllardır hizmet verdiğimiz müşterilerimiz referansımızdır. Müşterilerimizin hizmetlerimiz hakkındaki geri dönüşlerini web sitemiz üzerinden görebilirsiniz. Firmamız bünyesinde bulunan tüm araçlar Avrupa standartlarına uyumludur. Araçlarımızın bakım ve onarımları düzenli olarak titizlikle yapılmaktadır. Olabilecek kaza ve arızaları önlemek adına önceden önlemlerimizi alıyoruz. Vinç operatörlerimiz düzenli olarak eğitimlerini yaparak bilgilerini sürekli tazelemektedir. Müşterilerimizin işlerini önemsediğimiz için can ve mal güvenliğinin öneminin farkındayız. Firmamıza ait kataloğumuzdan vinç modellerini ve vinç ücretlerini inceleyebilirsiniz. Aklınıza takılan her türlü soruda teknik ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır. Kaliteli hizmet almak için bizleri tercih edebilirsiniz. Bu yazımıza yaptığı katkılardan dolayı Sakarya araç kiralama firmasına teşekkür ediyoruz.

Yorumlar

Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.
Please enter comment.