24.08
2018

Mahmutbey Kiralık Manlift

Tüm Manlift ve Vinçlerimizin Testleri Yapılmıştır

İşin görüleceği ekipmanı onaylamak için hassas ağırlıklar ile bir kaldırma testi yapılması gerekir. Tüm malzeme ve ekipmanlarımızın testleri ve bakımların teknik servisimiz tarafından yapılmaktadır. Bu işlem müşterilerimizin doğru hizmet alması açısından önemlidir. Projenizde gereken tüm testleri gerçekleştirmenize izin veren geniş bir standart ağırlık ve kaldırma platformuna sahibiz. Bu işlem Mahmutbey kiralık manlift hizmeti aldığınızda müşteri temsilcimiz tarafından size bildirilecektir.

Eğitimli ve Sertifikalı Operatör Hizmeti Veriyoruz

Taşıma ve kaldırma çözümlerimize ek olarak, deneyimli ekibimiz ve uzman ekipmanlarımız sayesinde size ağır ekipman taşıma hizmeti sunmaktayız. Malzemelerin taşınması ve kaldırılması özel bir tecrübe gerektirmektedir. Birçok iş sahasında tecrübesizlikten kaynaklanan iş kazaları meydana gelmektedir. Operatörler öngörülemeyen engeller ve riskleri daha önceden tahmin edebilmeli veya karşılaştığında hızlı çözümler üretebilmelidir. Bu durum, iş sahasında alınacak iş güvenliği tedbirleriyle mümkün olabilmektedir. Çalışma alanına uygulanacak uyarı levhaları, saha mühendisliği gibi hizmetler Mahmutbey kiralık manlift hizmetleri arasında firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Farklı Özelliklerde Vinç ve Manliftlere Sahibiz

70 metreye kadar kaldırma kapasitesine sahip teleskopik vinçlerimiz mevcuttur. Satın alacağınız Mahmutbey kiralık manlift hizmeti ile birlikte, iş sahasını ve insanları güvence altına almak için sıkı bir süreç takibi yapmaktayız. İhtiyacınızı bildirdikten ve işlemleri planladıktan sonra vinci veya manlifti iş sahasına getiriyoruz. Çeşitli uygunluk belgeleri ve izinler sizin tarafınızdan kontrol edilir ve imzalanır. Tüm kanundan ve yönetmeliklerden kaynaklanan gereklilikleri yerine getirmekteyiz. İş ile ilgili organizasyon tanımladıktan sonra, vinç operatörümüz manlifti veya vinci konumlandırır ve çalışmaya başlar. Operasyonlar daha sonra saha mühendisi ve profesyonel bir vinç operatörü tarafından ortaklaşa yürütülecektir. Tüm kaldırma ve taşıma hizmetlerini Mahmutbey kiralık manlift firması olarak sağlayabiliyoruz.

Teleskopik Vinçler

Arazi şasileri sayesinde, teleskopik vinçler karayolu sürüşü için uygundur ve her türlü şantiyede çalışır. Kaldırma ve ağır kaldırma kapasiteleri seçilen modele bağlıdır. Özellikle teleskopik kolları sayesinde özellikle inşaat alanındaki birçok çalışma işlerini kolaylıkla halletme kapasitesine sahiptir. Ek olarak, bir araçlardaki elektronik uyarıcılar ve araç bilgisayarı, aşırı yüklenmeleri ve dolayısıyla kaza riskini önlemek için bu makinenin güvenli kullanımını garanti eder.

Makine ve Ekipmanların Bakım ve Testleri Yapılmıştır

Vinçler, manliftler ve birlikte kullanılan sepetler gibi ekipmanlarımız yeterli güçte olup, her biri test edilerek gerekli bakımları ve denetimleri yapılmış durumdadır. Bu yüzden Mahmutbey kiralık manlift hizmetinden yararlanmak istediğinizde, tüm makine ve ekipmanlarımız işe hazır vaziyette olacaktır. Tüm vinç operatörlerimiz ile yükleri askıya alma ve kaldırma işlemlerini yöneten teknik personelimiz eğitimli ve işlerinde yetkin çalışanlarımızdır.

Vinçlerin güvenli kullanımının dört önemli yönü vardır:

  • Kaldırma işlemlerini planlama
  • Güvenli çalışma sistemleri
  • Kaldırma denetimi
  • Kapsamlı inceleme
  • Planlamanın Önemi ve Doğru Makine Seçimi

Mobil vinçler ve manliftler inşaat projelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır ve bazı tehlikeler arz etmektedir. Vinçin çöküşü, hem sahada hem de arazide çok sayıda ölümcül yaralanma için önemli bir potansiyel sunmaktadır. Bu yüzden doğru kaldırma kapasitesine sahip vinç ve tecrübeli operatör çalışması gerektirir. Yükün düşmesi ise, ölüm ve yaralanmalarla sonuçlanan kazalara neden olmaktadır. Bu yüzden güvenli kaldırma operasyonları için yasal sorumluluklar genellikle vinç firması ve vinç operatörü arasında paylaşılır. Müşterilerimiz Mahmutbey kiralık manlift hizmeti ile bu tür sorumluluklardan ve yasal prosedürlerden kurtulmuş olurlar.

İş ve Saha Güvenliği Bizim Sorumluluğumuzdadır

Bir vinç veya manlift kiralandığında, kaldırma sorumluluklarının planlanması, denetlenmesi ve yürütülmesi sorumluluğu, Mahmutbey kiralık manlift firmamıza aittir. Bu yüzden tüm makinelerimizin kontrolü, bakımı ve operatörlerimizin eğitimi düzenli yapılmaktadır. Müşterilerimiz bu tür konularda gerekli yetkinliğe sahip olmayabilecekleri için, sözleşmemizde güvenlikle ve sorumlulukla ilgili gerekli açıklamalar sunulmaktadır.