05.02
2019
Kiralık Sepetli Vinç Beykoz

Kiralık Sepetli Vinç Beykoz

Teknoloji her geçen gün gelişiyor. Teknoloji ile birlikte kullandığımız makinelerde değişiyor. Artık hangi sektörde olursak olalım teknoloji sayesinde yaptığımız işleri kolaylaştıran bir sürü alet, cihaz ve makine mevcut. Teknolojinin en çok girmiş olduğu sektörlerden birisi de inşaat sektörü.

Özellikle son yıllarda ülkemizde inşaat sektörüne olan ilgi gittikçe artıyor. Bu talep doğrultusunda eskisinden çok daha güçlü ve modern teknolojilerle donatılmış makine ve teçhizata ihtiyacımız var.

İşte bu makine ve teçhizatlardan kiralık sepetli vinç Beykoz firmamızın ana iştigal konusunu oluşturan sepetli vinçler. Sepetli vinçler inşaatlarda, alt ve üst geçitlerde, köprü yapımlarında, elektrik direklerinin dikimlerinde, yüksek binaların cam montaj işlerinde ve daha pek çok alanda kullanılırlar.

Sepetli Vinçler Çok Daha Güvenli

Sepetli vinçler her şeyden önce bir güvenlik unsurudur. Eskiden insan emeği ile yapılan yüksek yerlerdeki çalışmalar artık sepetli vinçler sayesinde çok daha güvenli ve kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Firmamız kiralık sepetli vinç Beykoz firmamız İstanbul Beykoz bölgesinde kiralık sepetli vinç hizmeti vermektedir. Kiralık olarak hizmetinize sunmuş olduğumuz sepetli vinçlerimizi günlük, haftalık, aylık olarak kiralayabilirsiniz.

Yüksek yerlerde çalışılan sepetli vinçlerimiz uzunluk olarak ihtiyacınızı karşılayacak türdedir. Çalışmış olduğunuz proje ne kadar zorlu olursa olsun son model vinçlerimizin tüm bu zorlukların üstesinden geleceğine emin olabilirsiniz.

Kiralık Sepetli Vinç Fiyatlarımız

Müşterilerimize çözüm ortağı olmak için çıktığımız bu yolda kiralık sepetli vinç Beykoz firmamız kiralama fiyatları konusunda da sizlerin çözüm ortağı olmak için çeşitli ödeme seçenekleri ile sizlere yardımcı oluyor. Uygun fiyatlarımız ve her türlü bakımları zamanında yapılan sepetli vinçlerimizle sorunsuz ve hızlı bir şekilde işlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

İletişim numaralarımızdan müşteri destek hizmetlerimizi arayarak bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Çalışılacak olan alan, vincin çıkacağı yükseklik, ne kadar süre ile vincinizi kiralamak istediğinizi detaylı bir şekilde müşteri destek birimimize ileterek sepetli vincinizi kiralayarak işlerinizi çok daha kısa sürede bitirebilirsiniz.

İş Sağlığı ve Güvenliği

Firmamız yapmış olduğu tüm projelerde iş sağlığı ve güvenliği kurallarına harfiyen uyacağını tahattur etmektedir. Güvenliğin son derece önemli olduğu vinç kiralama sektöründe en iyisi ile çalışmak için bize ulaşın.